Yorgan Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Yorgan Yıkama Fiyatları

Makineniz her şeyi en güzel şekilde yıkıyor olabilir. Peki ya yorganlarınız söz konusu olduğunda nasıl yıkamayı düşünüyorsunuz?

Her türlü leke ya da kir durumunda yorgan temizliğinin önemi oldukça büyüktür. Yıkaması ayrı kurutması ayrı dert olan yorganların temizliği oldukça önemli bir husustur. Birçok farklı yorgan çeşidi için özel yıkama makinelerimizle tertemiz yapacağımız yorganlarınızı yeni gibi kullanabilirsiniz.

Özellikle oteller ve konaklama alanı yoğun olan yurt ve misafirhanelerin toplu olarak yorganlarını yıkamak için hizmet veriyoruz. Her zaman en ekonomik şekilde yararlanacağınız diğer hizmetlerimiz gibi Ankara yorgan yıkama fiyatları konusunda da en ekonomik şekilde belirlediğimiz fiyatlarımızda;

Elyaf Yorgan 25 TL,

Yün Yorgan 30 TL olarak tespit edilmiştir.

Kaliteli ve özenli olan yorganlarımız her zaman en uzun süre kullanılmaları söz konusu olduğunda kapsamlı bir temizlik hizmeti alınması gerekir. Yorgan temizliği konusunda her zaman en ekonomik çözümlere ulaşabilmeniz için firmamızdan kurumsal iş birliği desteği de alabilirsiniz.

Ankara’nın en büyük firmalarından olan Maxvera Temizlik,  yorgan yıkama fiyatları konusunda oldukça iyi bir teklif sunduğundan her zaman öncelikli olarak tercih edebileceğiniz güvene sahiptir.

Yorganları Nasıl Yıkıyoruz?

Özel yıkama makinelerimizde yıkanan yorganlar, öncelikle elyaf ya da yün olarak ayrılır ve buna göre yıkama yöntemi seçilir.

Özel şampuanlar kullanılarak temizlenmeden önce leke gibi durumlar söz konusu olduğunda lekelerin giderilmesine yönelik çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar sonrası yıkama işine girişilir. Yorganların yıkanması söz konusu olduğunda ise özel yıkama sistemlerimizle yıkama işlemi uygulanır.

Yıkama sonrası kurutma makinelerimizle de hizmetinizde olacak ekibimiz, her zaman en iyi kurutma sağlandıktan sonra, tertemiz bir şekilde yorganlarınızı adresinize teslim etmektedir.  Firmamız yorgan yıkama fiyatları açısından her zaman en uygun seçimleri sunmaktadır.

Birbirinden farklı yorgan çeşitleri için en iyi şekilde yararlanacağınız yorgan yıkama hizmetini tüm Ankara’da alabilirsiniz. Her mahallede hizmet veren ekiplerimiz, en kısa sürede tüm yıkama sorunlarınızı çözecektir.

Yorgan Yıkama için Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Yorganlarınızın en etkili şekilde temizlenmesi için gerekli olan tüm ekipmanlara sahip olan fabrikamızda profesyonel yıkama hizmeti verdiğimiz için, sizin elde yıkayıp yeterince temizlenmeme sonucu yaşadığınız başarısız denemeler de söz konusu olmayacaktır.

En iyi şekilde temizlenecek olan yorganlarınızı adresinizden alıp adresinize teslim ederek, elinizi sürmeden size temizlik kolaylığı sağlıyoruz.

Yorganları Nerede Yıkıyoruz?

Fabrikamızda yorgan yıkama hizmeti veriyoruz ve ücretsiz servisimizle yorganlarınızı alıp, yıkayıp geri teslim ediyoruz.

Yorgan Yıkamada Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Firmamızda yıllardır nakit ödeme ile işlem yapılmaktaydı. Ancak müşteri kitlemiz artış gösterdiği için, kredi kartıyla kapıda ödeme dönemini başlattık.

Nakit olarak ya da kredi kartınızla yorgan yıkama hizmet bedellerini adresinizde ödeyebilirsiniz. Ürünleri aldıktan sonra kısa süre sonra teslim eden elemanlarımıza nakit ya da kredi kartıyla ödeme işlerinizi sağlayabilirsiniz.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmet fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama

Overlok Hizmeti

Hemen Ara