Yerinde Yıkama

Yerinde Yıkama

Yerinde Yıkama

İsminin tam karşılığını veren yerinde yıkama hizmeti, halıların ya da koltukların merkeze getirilmeden yıkanmasını ifade eder. Bu işlem zor gibi görünse de teknik açıdan talebi karşılayan cihazlar sayesinde kolayca hallolur. İşleyişin aksamasını engellemesi, açık alan oluşmasına gerek kalmaması gibi avantajlarıyla yerinde yıkama hizmetlerinden dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz.

Mekân Sınırlaması Var mı?

Yerinde yıkama işlemleri için herhangi bir mekân sınırlaması yoktur. Evlerinizdeki halı ve koltuklar için de talep oluşturabilirsiniz. Koltuklar için zaten taşınması gibi bir durum söz konusu olmadığından zorunlu olarak yerinde yıkama olacaktır. Bunun dışında kullanım sıklığı açısından iş yerleri ve kalabalık alanlarda yerlere serili olan duvardan duvara çeşidindeki halılar yerinde yıkmadan daha fazla yararlanmaktadır. İşleyişin engellenmemesi, görsel açıdan sorun oluşmaması gibi nedenlerle iş yerlerinde buna ihtiyaç olur.  Kreşler, yurtlar, oteller camiler vs. bunlar arasında sıralanabilir.  Alan genişledikçe personel sayısı da artar. İşlemlerin kısa sürede bitirilmesi için tüm donanım kullanılır.

Profesyonel Robotlar

Ev tipi robotlardan farklı olark profesyonel cihazlar Eryaman yerinde halı yıkama işlemlerinde temizliği sağlayan ana mekanizmadır. Yıkama ve ardından vakumlu kurutma işlemi sayesinde pratik biçimde hijyenik ortam elde edilmektedir. Üstün performanslı güçlü vakumlar köpüklü alanı temizler ve hemen kurutur.  Yani her açıdan sanayi tipi robotlar daha etkili çözüm getirecektir.  Güvenli çözüm alabilmek, birçok kişinin sağlığını olumsuz etkilememek için düzenli hijyen son derece önemidir. Büyük ve kalabalık şekilde kullanılan mekanlarda kısa süreli aralıklarda bu tekrar edilmelidir.

Yerinde Yıkama Ücretleri

Ücretlerden önce halı yıkama firması fiyatları konusunun ne tür kriterlere göre belirlendiğini açıklamakta yarar var. Öncelikle temizlik yapılacak alanın büyüklüğü önem teşkil ediyor. Tek parça halı yıkama işlemi ile cami halılarını yerinde yıkama işlemi bu açıdan aynı değildir.  Bunun dışında halı çeşitleri ve uygulamalardaki değişik müdahaleler diğer bir etken.  Halının hassasiyeti arttıkça yapılan uygulama da daha özel hale geliyor. Kullanılan deterjan özellikleri vs. değişebilmekte.  Ek olarak makine özellikleri de ücreti etkilemekte.   Bir karşılaştırma yapılırsa halıların toplu yıkandığı merkez makineyle sanayi tipi profesyonel robotların ücretlendirmesi aynı değil.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerini de inceleyebilirsiniz

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Yatak Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

http://www.eryamanhaliyikamaciniz.com/yurt-halisi-yikama.html

07 Şubat 2017
1.888 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara