Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Üretim malzemesi fark etmeksizin yattığımız alanların temizliği genel sağlık açısından önemli bir konudur. Çünkü üzerinde yatarken bir süre sonra derimizden düşen parçalar, mayt adı verilen canlılar için zemin yaratır. Bu canlılar alerji tetikleyebildiği için hassasiyeti olan kişilerde farklı reaksiyonlara neden olabilir. Gözle görülmeyecek kadar küçük bu canlılar düzenli olarak temizlik yapıldığı takdirde üreme fırsatı bulamazlar. Sözgelimi yatak yıkama işlemleri için firmaya başvurularınızı gerçekleştirerek profesyonel çözüm önerileri alabilirsiniz.

Yatak Temizliğinde Uzman Eli

Yatakların temizlenmesi uzman bir firma tarafından yapıldığında çok daha uzun süre sağlıklı kullanım imkânı verir. Diğer bir ifadeyle kendi çabalarınızla temizlediğiniz yataklar derinlemesine temizlik için genelde yeterli olmaz. Yad bunu ancak çok sık aralıklarla yaparsanız işe yarayacaktır. Yüzeye derinlemesine etki edilebilmesi için kullanılan cihazlarda deterjana kadar düşünülmelidir.

Lekeler İçin İlk Müdahale Önerileri

Yataklarda farklı nedenlere bağlı olarak leke olabilir. En sık görülenleri, çiş, kan gibi akıntılar, evcil hayvan pati izleri, kıyafetlerden gelen is, sigara dumanı lekeleri, uzun süre kötü koku olan bir ortamda bulunduktan sonra yatağa bu kokunun sinmesi, mürekkep, kalem izleri, yiyecek- içecek lekeleri vs. şeklinde liste sıralanabilir. Profesyonel yatak yıkama firması yardımı için taleplerinizi iletmeden önce bu lekelerin ilk müdahaleleri hakkında bilgi edinmek işinize yarayabilir.  Örneğin çamur benzeri bir leke varsa kurumasını bekledikten sonra çıkarmaya çalışabilirsiniz. Yine kan gibi bir lekede ıslak müdahaleden önce kuru bir peçete ya da bezle derine işlemesini engelleyebilirsiniz.  Derine ne kadar az işlerse çıkması da o kadar kolay olacaktır.  Zor lekelerde uzun süre beklememesini sağlamak da diğer bir öneri olabilir.

Yataklarınız Nasıl Yıkanır?

Yataklar için özel geliştirilen yıkama cihazları Eryaman yatak yıkama firması tarafından kullanılmaktadır. Endüstriyel yatak yıkama makinesi önce yüzeysel sonra da derinlemesine temizlik uygular, durulama yapar ve vakum özelliği ile suyu iyice çekerek kurumaya geçer. Yani yerinde temizlik işlemi sayesinde taleplerinizi firmaya iletebilir, hızlı sonuç alabilirsiniz. Lekenin büyüklüğü ve zorluğuna göre işlem süresi değişecektir.  Tabi sadece ciddi lekelerde değil genel mayt temizliği için da taleplerinizi iletebilirsiniz.

Eryaman Yatak Yıkama Fiyatlarımız

Yatak Yıkama Fiyatları

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerini de inceleyebilirsiniz

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama

Yerinde Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

http://www.eryamanhaliyikamaciniz.com/yurt-halisi-yikama.html

 

 

04 Şubat 2017
1.743 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara