Overlok Hizmeti

Anasayfa » Overlok Hizmeti

Halıların yıkanması için gerekli olan tüm imkanları sağlayan firmamız, halıların bakımı ve onarımı için de destek vermektedir. Her zaman Ankara halı yıkama konusunda Maxvera Temizlik güvencesi ile hizmet alabileceğiniz ekibimiz, size destek verecektir.

Halıların püskülleri ve sökük yerleri için onarım hizmeti alabileceğiniz firmamız, her zaman en iyi şekilde destek vermektedir. Uzman ekibimiz halı onarımı ve overlok hizmetleri konusunda en iyi şekilde çözüm üretmektedir. Overlok ve halı püsküllerinin düzeltilmesi için uzmanlaşmış olan personellerimiz, en özel el işçiliği ürünleri ile sorunların giderilmesi hususunda ihtiyaçlarınızı giderecektir.

Neden Overlok Hizmeti Almalısınız?

Halıların kullanım süreleri uzadıkça, halı saçakları da deforme olur. Halı kenarlarının temizliği için gerekli olan saçak tamiri hususunda ihtiyaçlar vuku bulur.

Bu ihtiyaçlarınız Ankara saçak tamiri konusunda kısa sürede çözüm üreten ekiplerimizin nitelikli tamir seçenekleri ile giderilmektedir. Halı saçaklarında overlok hizmetinin yanı sıra, onarım konusunda da profesyonel çözümler sağlanmaktadır.

Kötü bir görünüme neden olan bu saçaklar, özel makinelerimiz yardımıyla düzeltilmekte, daha sonra da çift iplikleme yardımıyla dikilmektedir. Overlok işlemi bittikten sonra halınız adresinize teslim edilmektedir.

Overlok Hizmeti

Oldukça yüksek fiyatlarla satılan halıların zamanla saçakları ve kenarları yıpranır. Özellikle evcil hayvanlar ve çocukların bulunduğu evlerde, halıların kenarları daha kısa sürede zarar görebilir.

Bu durumlar için en iyi çözüm olan Ankara overlok hizmeti ile halıların zamana ve çocuklara meydan okuması sağlanabilir. Overlokların halının renkleriyle uyum sağlayan iki renkli düzenlemeleri ile her zaman temiz ve derli toplu bir görünüm söz konusu olabilir.

Saçakları temiz ve derli toplu olan halıların her zaman güvenilir bir şekilde kullanılması için overlok hizmeti en iyi şekilde yapılmakta ve adresinize teslim edilmektedir.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmet fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama

Hemen Ara