Otel Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Otel halıları müşterilerin rahat konaklamasına yönelik olarak hazırlanan, kolay temizlenen, hafif yapıda ve ısıtıcı özelliklere sahip ürünlerdir.  Diğer tüm kalabalı mekanlarda olduğu gibi genel hijyen ve memnuniyet için otel halısı yıkama işlemi son derece önemlidir.  Kurumsal platform üzerinden yapılan başvurular sonrasında rutin halı temizleme işlemleriniz için güvenilir sonuç elde edebilirsiniz.

Yerinde Yıkama İşlemleri

Büyüklüğü fark etmeksizin desenli ve konforlu otel halılarının yıkama işlemleri yerinde yıkama ile firma tarafından hızlı biçimde gerçekleşir. Buna özel geliştirilmiş teknolojik yıkama cihazları kullanılarak derinlemesine temizlik sağlanır.  Derinlik boyutu az olduğu için bu halı tiplerinin daha kolay temizlendiğini belirtmek gerekiyor. Zaman ve işleyişi engellememesi bakımından bu duru son derece avantajlı.

Duvardan Duvara Halılarda Hijyen

Evlerle karşılaştırıldığında halı özellikleri fark etmeksizin kalabalık ortamlarda halılar çok daha hızlı bir şekilde kirlenir ve bakteri üretmeye başlar. Bunda insan sayısıyla beraber potansiyel pisliklerin de artması etkilidir.  Farkında olmadan gerçekleşen deri yenilenmesi, ayakkabılardan bulaşanlar vs. kısa süre içinde hatırı sayılır büyüklükte tabaka oluşturur. Bu gibi durumlar dikkate alındığında Eryaman otel halısı yıkama işlemlerinin senede en az 2 kere yapılması gerektiği görülecektir.

Halıların Uzun Süre Kullanımı

Bir halının uzun süre kullanımı için hem kendi yapısının sağlam olması hem de kullanım süreci boyunca gerekli bakımlarının gerçekleşmiş olması gerekir. Yani bir leke oluştuğunda bunun temizlenmesi birkaç yıl buluyorsa, halı yapısı yıpranır ve bölgesel olarak son derece kötü bir hal alabilir. Özellikle kirin özelliğine göre bu deformasyon süresi değişebilir. Asitli, kimyasal içeren maddeler halılara her şekilde zarar verir.

Uzman Hizmet Anlayışı

Ankara’nın Eryaman ve diğer ilçelerinde hizmet veren firma, tüm halı sorunlarında ideal çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir. Verilen hizmetten en iyi sonucu alabilmeniz adına teknik bilgi açısından tüm alt yapı mevcuttur.

Otel Halısı Yıkama Fiyatları

Merak edilen bir detay olarak otel halısı yıkama fiyatları mekân içerisinin büyüklüğü, halı hassasiyeti ve yapılan uygulamaların niteliğine göre şekillenmektedir. İdeal çözümlere kısa sürede ulaşmak için firmadan güvenle hizmet alabilirsiniz.

 

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerini de inceleyebilirsiniz

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Yatak Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama

Yerinde Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

http://www.eryamanhaliyikamaciniz.com/yurt-halisi-yikama.html

08 Şubat 2017
1.420 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara