Kreş Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

Günün büyük bölümünü kreşte geçiren çocuklar için kreş halılarının temizliği son derece önemlidir.  Sağlıklı, rahat ve sorunsuz bir ortam yaratabilmek adına temizliğin ne kadar önemli olduğu düşünülürse kreş halısı yıkama işlemi için duyulan ihtiyaç da daha rahat anlaşılabilecektir. Profesyonel halı yıkama firması ile talep ettiğiniz hijyene sorunsuz bir şekidle ulaşabilirsiniz.

Kreşlerde Hijyenin Önemi

Çocukların bünyeleri kendilerini çabuk toplama potansiyeline sahip olsa da bir hastalığa yakalanma olasılıkları da yüksektir. Yani sağlam bir direnç geliştirememişlerdir.  Halılar bu noktada onlar için öneli bir tehlike yaratır, çünkü yeterli bir dezenfektasyon sağlanamadığında hiçbir şey yapmasa da halı diplerindeki mikroplardan hastalık kapabilir. Sanıldığının aksine halı diplerinde gözle görülmesi mümkün olmayan binlerce zararlı canlı vardır. Bunların oluşumunu sağlayan da elbette diplerdeki pisliklerdir.  Rutin temizlik kritik önem taşır.

Nerede ve Nasıl Yıkanır?

Kreş halılarının yıkanma yerleri duruma göre değişiklik gösterebilir. Halı duvardan duvara ise genelde yerinde temizlik olacaktır. Taşınabilir halılar, bir süre kullanılmasında sakınca yoksa Eryaman kreş halısı yıkama merkezine götürülür.  Bazen taşınabilir halılar da talep doğrultusunda yerinde yıkanabilmektedir.

Halı Tipine Göre Temizlik

Yıkama konusunda görüntü ve halı yapısı bozulmaması bakımından önemli olan bir diğer konu halı tipine göre temizleme işlemleridir.  Standart makine üretimi bir halıyı hassas yapıdaki antika halıyla aynı şekilde temizlemek kötü sonuçlar doğurur. Kendi içerisinde onlarca farklı çeşidi olan halılar da hassasiyet dereceleri, boya ve ip özellikleri dikkate alınarak temizlenir. Aynı şekilde kreşlerde yer alan özel üretim halılarınız da gereken özen gösterilerek temizlenmektedir.

İdeal Hizmet Anlayışı

Tüm halı sorunlarında en iyi çözümü alabileceğiniz firma, bunu müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve bununla da yetinmeyerek uzun vadede kalıcı çözüm sağlamak adına yapar. Tek seferde gelişigüzel hizmet anlayışı yerine ortak bir çalışma ve karşılıklı çıkarların uygun şekilde giderilmesi ile hizmet verilir. Netlik, yüksek performans, firmanın ayırt edici özellikleridir.

Kreş Halısı Yıkama Fiyatları

Önemli bir nokta olarak kreş halısı yıkama fiyatları halı büyüklüğü, teknik özellikleri, uygulamanın niteliği gibi özelliklere göre belirlenir. Fiyat ve kalite dengesinde sorun yoktur.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerini de inceleyebilirsiniz

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Yatak Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama

Yerinde Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

http://www.eryamanhaliyikamaciniz.com/yurt-halisi-yikama.html

08 Şubat 2017
1.687 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara