Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Ev ve iş yerlerinin önemli parçalarından olan koltuklar üzerine bir madde dökülmesi veya uzun süre temizlenmemesi nedeniyle lekelenir ve koltuk yıkama için bir firmaya ihtiyaç duyulur. Özellikle çıkması zor büyük lekelerin yok edilmesi ve zaman sorunu, çaba harcanmak istenmemesi gibi nedenlerle başvurular sonrasında profesyonel yardım istenmektedir.   Her ne şekilde olursa olsun Ankara Eryaman koltuk yıkama firması sizin için ideal sonuçlar verecektir.

Açık Renk Koltuk Yıkama

En zor koltuklardan biri açık renk olanlardır. İş yerlerinde bir nebze rahat olan ancak evlerde bazen kullanılan misafir odası dışında kullanımı hiç tavsiye edilmeyen koltuklar leke sorun açısından ciddi sıkıntılar oluşturabilir.  Oturma odasında öyle duran ve hiç lekelenmeyen beyaz koltuklar bile bir süre sonra sararma yapacaktır. Ancak beyaza olan tutkunuz ya da dekorasyon gereği kullanıyorsanız düzenli olarak temizlik yapılması gerektiğini de belirtmek gerek.  Leke ya da rutin temizlik için dilediğiniz talepleri firmaya iletebilirsiniz. Zor lekelerde bile ideal temizlik sağlanır yerinde temizlik işlemiyle kesin sonuç elde edilir.

Deri Koltuk Temizliği

Deri koltuklar birçok kumaşa göre daha az hassastır. Ancak belirli aralıklarla siz temizleseniz de bölgesel renk değişimleri ve yüzeyde yıpranma durumları görülebilir. Bunu gidermek için profesyonel koltuk yıkama firması ile yardım alabilirsiniz.

Nasıl Yıkama Yapılıyor?

Uygulamalarda bir cihaz ve koltuk kumaşı türüne göre de deterjan kullanılır. Siz taleplerinizi ilettikten sonra firma koltuk sayısının çokluğuna göre personel temin eder. Belirlenen zamanda temizleme işlemi endüstriyel malzemelerle başlatılır, kurutma işlemleri   sonrasında bitirilir.  Yani cihazlar başından sonuna kadar her işlemi yapacaktır. Cihaza bağlı uzun bir uç koltuğun yüzeyinde gidip gelir, önce deterjanla köpürtme yapar, sonra bu köpük ve suyu vakumlar, en sonda kurutur.

Hassas Kumaşlar İçin Özel Uygulama

Bazı kumaş çeşitleri vardır ki leke ve yıpranma konusunda son derece hassastır. Bunu gidermek için özel bir deterjan ve cihaz kullanımı gerekir.  Sahip olduğunuz hassas kumaşlı koltuklarınızı Eryaman koltuk yıkama firması ile temizletebilirsiniz.  Ancak talepleriniz sırasında zaman kaybını önlemek için koltuk hassasiyetini telefonda belirtmeniz önerilir.

Eryaman Koltuk Yıkama Fiyatlarımız

Koltuk Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama

Yatak Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama

Yerinde Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

http://www.eryamanhaliyikamaciniz.com/yurt-halisi-yikama.html

03 Şubat 2017
2.590 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara