Koltuk Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Koltuk Yıkama Fiyatları

Her zaman ilk günkü gibi temiz koltuklar kullanmak istiyorsanız koltuk yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Eviniz ya da diğer mekanlarınız için Eryaman koltuk yıkama fiyatları hakkında hemen bizden bilgi alabilirsiniz.

Siyasetin kalbinin attığı yer olan Ankara, soğuk kışı ve kalabalık nüfusu ile bilinen başkentimizdir. Memur ve öğrenci göçü alan bu kentte, hava kirliliği de oldukça fazladır. Rutin olarak yaptığınız günlük temizlik işleri havadaki toz ve akarların evin içine girmesine, kötü havanın etkisiyle koltuklarınıza sinmesine neden olur.

Koltukların silinmesi, iyi bir kuruma olmayacağı için istenmeyen kokulara ve lekelerin gereğinden fazla dağıtılmasına neden olur. Bu nedenle koltukların temizlenmesi için kökten bir çözüm gerektiğinde koltuk yıkama konusunu uzman ellere bırakmanız gerekecektir.

Firmamız Eryaman koltuk yıkama hizmetini tüm mahallelerde vermektedir ve derinlemesine temizlik sağlayarak, koltuklarınızı özel şampuanlarla yıkamaktadır.

Koltuk Yıkama Fiyatlarımız

Uzun yıllardır halı yıkama konusunda hizmet veren firmamız, zaman içerisinde geliştirdiği fabrikasında birçok farklı yıkama makinesi ve ekipmanla hizmet vermektedir.

Koltuk yıkama hizmetimiz yerinde olarak yapılacağı gibi, fabrikamızda da yapılmaktadır ve her kumaş ve model koltuk için yıkama hizmetimiz vardır. Fiyatlarımız ise ;

Koltuk yıkama 100 TL

Çekyat yıkama 45 TL olarak belirlenmiştir.

Koltukları Nasıl Yıkıyoruz?

Koltuklarınızı öncelikle kumaş ve malzeme kalitesi açısından analiz ediyoruz ve kuru temizlik işlemini yapıyoruz. Her koltuğun kumaşı farklı olduğu için, temizlik işleminde kullanılacak makine ucu da farklıdır.

Öncelikle uygun temizleme metodunu seçen yıkama uzmanlarımız, daha sonra uygun solüsyon ve şampuan kullanarak özel makinelerle yıkama işlemine başlıyor. Lekeler için leke çözücü kullanarak, en iyi şekilde yıkama aşamasına geçiyoruz. Koltuk üzerindeki kirlerin temizliği sağlandıktan sonra, özel kurutma sistemimizle kurutarak, tamamen oturmaya uygun hale gelene kadar kurutuyoruz. Her türlü halı ve çekyat modelini profesyonel yıkama ekibimizle yerinizde yıkıyoruz.

Firmamız hem personel açısından hem de koltuk yıkama fiyatları açısından oldukça ekonomiktir. Müşterilerimizle iyi bir iletişim kurarak en kısa sürede yıkama hizmetini gerçekleştirirken zaman kaybı yaşatmadan tertemiz yapıyoruz.

Yıkama konusunda kullandığımız tüm maddeler en kaliteli şampuanlardır ve koltuklarınızda herhangi bir kötü koku da bırakmamaktadır.

Koltuk Yıkama için Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Evde kendi kendinize koltukları yıkatmak için kullanabileceğiniz yöntemler oldukça etkisizdir. Kirleri derinlemesine dibe iten evde koltuk yıkama yöntemleri, oldukça başarısız bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Profesyonel bir destek almak için bizi tercih ettiğinizde, derinlemesine çözüm alabileceğiniz ekibimiz, en iyi şekilde koltuklarınızı temizler ve kısa sürede kuruttuğu için, ıslaklık sorunu yaşamazsınız.

Koltukları Nerede Yıkıyoruz?

Koltuklarınızı yerinizde yıkıyoruz ve her zaman en kısa sürede en iyi sonuçları almanız için eksiksiz bir şekilde temizliyoruz.

Kuru temizlik sonrası ıslak temizleme işlemlerinin tamamını yerinizde yaparak, zamanınızı çalmadan en ekonomik fiyatlarla yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Koltuk Yıkamada Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Koltuk yıkama hizmeti aldığınızda isterseniz nakit olarak, isterseniz kredi kartı kullanarak yıkama sonrası elemanlarımıza ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartıyla ödeme hizmetimizden tüm koltuk yıkama seçenekleri için yararlanabilirsiniz. Özellikle nakit sorunu çekenler için talep üzerine uygulamaya koyduğumuz kredi kartı ödemelerimiz, herhangi bir komisyon kesilmeden gerçekleşmektedir.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmet fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama

Overlok Hizmeti

Hemen Ara