Hizmetlerimiz

Anasayfa » Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Halı yıkama işleminin son derece titizlik gerektiren bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle halılarınızı yıkarken oldukça titiz ve bir o kadar derinlemesine yıkadığımızı söyleyebiliriz. Öte yandan halı yıkama için son teknolojiyi kullandığımızı ve bu sayede oldukça güzel sonuçlar aldığımız da birçok müşterimiz tarafından bilinmektedir. Halılarınızı en iyi şekilde yıkıyor ve temizliyoruz. Bu sayede halılarınız daha canlı ve daha temiz bir görüntüye bürünüyor. Sizde halılarınızı bize yıkatarak son derece olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama

Bir evin en çok kirlenen eşyalarından birinin koltuklar olduğunu söylemek mümkün. Üstelik bu kadar kolay kirlenmesine karşın, koltuk yıkamanın son derece zor bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Koltuklarınızı kendi makinelerimiz ve kendi yıkama yerimizde derinlemesine yıkıyoruz. Koltuklarınızı aldığınız zaman sanki yeni bir koltuk takımı almışçasına bir hisse kapılacağınızın garantisini veriyoruz. Sizde dilediğiniz gibi koltuklarınızı tarafımıza yıkatabilir ve oldukça başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yatak Yıkama

Her gün ama her gün saatlerce kullandığımız eşyalarımızdan biri olan yataklar, bu nedenle çok çabuk kirlenebilmekte ve son derece kötü bir görüntüye neden olabilmektedir. Biliyoruz ki birçok kişi bu görüntüden ciddi derecede rahatsız olmakta ve şikayet etmektedir. Üstelik yatak yıkama işleminin hayli zor olması birçok kişiyi çaresiz bırakmaktadır. Yatak yıkama hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin yataklarını derinlemesine ve titizlikle yıkıyor, capcanlı bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyoruz.

Yorgan Yıkama

Özellikle kış mevsiminin vazgeçilmezi olan yorganlar, yine evin en çok kirlenen eşyalarından biri olmaktadır diyebiliriz. Bu nedenle yorganların senede en az 2 kere yıkanması oldukça önemlidir. Ancak bu işin pek kolay olmadığı da kaçınılmaz bir gerçektir. Bu nedenle yorganlarınızı evinizden alıyor, derinlemesine ve son derece hassas bir şekilde yıkıyor, ardından tekrar size teslim ediyoruz. Bu sayede herhangi bir zahmette bulunmadan ve uygun fiyatlarla yorganlarınızın mevsimsel temizliğine yardımcı oluyoruz. Yorganlarınız daha temiz ve daha canlı durarak, konforlu bir uyku çekmenize vesile oluyor.

Battaniye Yıkama

Battaniyelerin sadece kış mevsimine özgü bir eşya olmadığını, yaz hariç diğer bütün mevsimlerde sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Bu nedenle battaniyelerinizin mevsimsel olarak yıkanması gerektiği de su götürmez bir gerçek. Ancak battaniye yıkamak hem meşakkatli hem de dikkat edilmesi gerekilen bir işlemdir. Aksi halde battaniyeleriniz zarar görebilir ve deforme olabilir. Siz değerli müşterilimiz için profesyonel battaniye yıkama hizmeti sunuyoruz. Bu sayede battaniyelerinizin temizliğini sağlıyoruz ve battaniyenizin deforme olmadan temizlenmesine yardımcı oluyoruz. Üstelik söz konusu hizmetimizi son derece uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz.

Halı Tamiri

Halılar, bir evin neredeyse tüm yükünü çeken ve bu nedenle zamanla aşınabilen eşyalarından biridir. Bu nedenle halıların bakımı ve temizliği oldukça önemlidir. Halılarınızın zamanla aşınabilme ihtimaline karşın, siz değerli müşterilerimize halı tamiri hizmetleri sunuyoruz. Bu sayede halılarınızın daha canlı ve tıpkı ilk gün ki gibi görünmesine yardımcı oluyoruz.

Overlok

Maxvera yıkama fabrikası olarak, hizmetlerimizin içinde overlok işlemi de mevcut. Halılarınız için overlok işlemini çok ciddi ve çok titiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede halılarınızın canlı durmasına bir nebzede olsun katkıda bulunuyoruz.

Perde Yıkama

Dışarıdan evinize gelen  tozları, kirleri ve uçucu zararlı pislikleri büyük ölçüde üzerine çeken perdelerinizin temizliği hem zor hem de dikkat edilmesi gerekilen bir işlemdir. Ancak bu konuda hanımların kara kara düşünmesine artık gerek yok. Çünkü perde ve stor perdelerinizi sizler için uygun fiyatlara yıkıyor ve son derece temiz gözükmesine vesile oluyoruz.

 

Hemen Ara