Halı Yıkama

Halı Yıkama

Halı Yıkama

İç mekanların vazgeçilmez parçalarından olan halılar, geçmişten bugüne kullanımı devam eden eşyalardır. İlk çıkış zamanı daha çok süsleme amaçlı olmuş, sonraki dönemlerde ısınma ve temizlik için kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde el yapımı ve makine üretimi şeklinde genel bir ayrım söz konusudur. Tahmin edileceği gibi el yapımı ürünler makine üretimlerine göre daha değerli ve hassastırlar. Belirli aralıklarla temizletmek istediğiniz halıları profesyonel yardım alarak Ankara Eryaman halı yıkama ile gerçekleştirebilirsiniz.

Halı Çeşitlerine Göre Temizlik

Birçok halı temizleme firmasının yaptığı bir hata, özelliklere dikkat etmeden gelişigüzel ilaç kullanımıyla müdahale edilmesidir.  Halıların işlendiği boya çeşitleri yanlış bir uygulama sonrasında tamamen özelliğini kaybedebilmekte, renk ve desen karmaşası olabilmektedir. Bu nedenledir ki halının kendi yapısı dikkate alınarak işlem görmesi gerekir.  Kurumsal halı yıkama firmasında sizden alınan halılar belirli bir sınıflandırma yapılması akabinde temizlenmektedir. Yani her halı için aynı işlem uygulanmaz. İpek, antika, el yapımı halılarınızı da güvenle firmaya teslim edebilirsiniz.

Yerinde Yıkama ve Merkezi Yıkama Alanları

Ofisler, oteller, yurt, kreş, cami gibi halıların toplanıp getirilmesi zor olan yerlerde yerinde yıkama hizmeti verilmektedir. Ancak evlerde kullanılan halılar, koltuk ve yataklar için de rahatlıkla halı yıkama firması talebinde bulunabilirsiniz. Endüstriyel cihazlar kullanılarak kısa sürede çözüm getirilmekte, yıkama, durulama ve kurutma işlemleri gerçekleşmektedir. Yerinde halı yıkama dışında talepleriniz olduğunda da servis evinize gelir ve halıları alarak temizleme merkezine götürür. Burada profesyonel bakım- temizlik hizmeti gerçekleşir.

Halıları Kendi Yıkayanlar İçin Öneriler

Halı temizliğini kendiniz yapıyorsanız, halı yapısını bozulmaması için bazı noktalara dikkat etmeniz önerilir. Örneğin çamaşır suyu benzeri keskin kimyasallar bulaştırılmamalı, kullanılan deterjan özenle seçilmeli ve halının çeşidiyle uyum sağlamalıdır. Bunun dışında nemli bölgelerin kuruması geciktiğinde koku oluşabileceğinden devamlı ters-yüz edilmesi de önemli diğer noktadır.  Ne kadar kısa sürede kurutulursa o kadar iyi olacaktır. Bu nedenle yaz aylarını ve güneşli havaları tercih ediniz.  Halı ve diğer eşyalarınızda kendi yıkamalarınızın yeterli kalmadığı lekelerde profesyonel bir hizmet alabilir Eryaman halı yıkama firması başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eryaman Halı Yıkama Fiyatlarımız

Halı Yıkama Fiyatları

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerini de inceleyebilirsiniz

 

Koltuk Yıkama

Yatak Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama

Yerinde Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

http://www.eryamanhaliyikamaciniz.com/yurt-halisi-yikama.html

02 Şubat 2017
3.806 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara