Halı Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Halı Yıkama Fiyatları

Oldukça kirli bir havası olan Ankara, en kalabalık şehirlerden biridir. Başkentimizin her geçen gün artan nüfusu da hava kirliliğini arttıran en önemli sebepler arasındadır.

Ev ve otellerin havalandırılması gibi birçok temizlik işi için havalandırma yapıldığında da yeteri kadar hijyen elde edilemeyeceği için farklı temizlik yöntemleri kullanılmaktadır. Elle silinen halı ve koltukların yeterince iyi temizlenmemesi, kurumasının sağlanamaması gibi birçok sorunun çözümü için Maxvera Halı Yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

En uygun halı yıkama fiyatları ile yararlanabileceğiniz halı yıkama hizmetimiz, iade garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Eryaman Halı Yıkama Fiyatları

Ankara bölgesinde 2007 yılından bu yana hizmet veren ekiplerimiz, her zaman en uygun koşullarda halı yıkama hizmetini fiyatlandırmaktadır.

Halı yıkatmak istediğiniz zaman her an destek olmaya hazır ekiplerimiz, adresinize gelerek halılarınızı alacak, profesyonel ekipmanlarıyla tamir edip özenli bir şekilde yine tarafınıza ulaştırır. 4.00 TL’den başlayan fiyatlarla kapıda kredi kartı ödemeli ödeyebilirsiniz.

Firmamız Eryaman halı yıkama fiyatları konusunda oldukça ekonomik bir hizmet vermektedir. Aracısız ve fabrika fiyatına verilen hizmetlerimiz her zaman müşterilerimizi memnun edecek şekilde verildiğinden fiyat konusunda da sektörde bir numarayız.

Birçok farklı çeşit halı olduğu için, her bir halı özenli bir şekilde yıkanmaktadır. Halıların çeşitlerine göre elle ya da makine ile yıkanabilir özellikleri tespit edilerek aşağıdaki şekilde fiyatlandırma yapılmaktadır.

Makina Halısı                4.00 TL

Makina Yün Akrilik      5.00 TL

Shaggy   Halı                  5.00 TL

Step Halı                         5.00 TL

Isparta Halı                    6.00 TL

Kilim                                5:00 TL

Yörük Halı                      7.00 TL

Bünyan Halı                   8.00 TL

Nepal  Halı                   9,00 TL

Tibet  Halı                    12:00 TL

Hereke  Halı                12:00 TL

Ladik    Halı                 12:00 TL

Çin Halı                        15:00 TL

Makine Halısı Yıkama Fiyatı

En sık kullanılan halı çeşitlerinden olan makine halıları, halı dokuma makineleri ile yapılır. Makine halılarında kumaşın sabit olması sağlanır ve jüt, keten ve pamuk gibi iplikler kullanılır.

Daha sonra bıçaklı tellerin geliştirilmiş olması Wilton sistemini ortaya çıkarmıştır ve telli çubuklu halılarda velür ve bukle modeller kullanılmıştır. Çok sık kullanılan halı çeşitleri olan makine halıları oldukça kolay bir şekilde dokunmaktadır. Bu nedenle evlerde de çok tercih edilmektedir. Firmamızda makine halısı yıkama fiyatı 3.50 TL olarak belirlenmiştir.

Ekonomik bir şekilde yararlanabileceğiniz makine halısı yıkama hizmetimiz, günlük 3 bin metrekarelik yıkama kapasitemizle en kısa sürede gerçekleşmektedir.

Makine Yün Akrilik Fiyatı

Makine halıları arasında en kaliteli olan makine yün akrilik halılar, yüksek bir dayanıklılık direncine sahiptir.

Yangın ve eskimeye dayanıklı olan yün halılar, her zaman iyi makine halıları arasındadır. Bu nedenle fiyat açısından da yüksek olan yün halılar, temizlik hususunda özen istemektedir. Klasik halılar gibi kolay bir temizliği olmayan makine yün akrilik fiyatı 5 liradan başlamaktadır. Özenli bir şekilde kullanılan yün akrilik yıkama hizmetlerimiz her zaman en ekonomik şekilde uygulanmakta, hızlı bir şekilde sonuç almanız sağlanmaktadır.

İade garantili yıkama hizmetimiz için bizimle iletişime geçebilir, kısa sürede tüm halılarınızı ilk günkü temizliğine kavuşturabilirsiniz.

Halı Yıkama

Halıların yıkatılması için gerekli olan her konuda sorunsuz bir hizmet veren ekibimiz, her zaman en uygun koşullarda destek vermektedir.

Öncelikle halılarınızı adresinizden teslim alarak fabrikamıza getiriyoruz. Özel makinelerimizle yıkama yaparak, özenli bir şekilde kurutarak paketlenip, adresinize teslim etmektedir. Adresinize teslim edilen halılarınızın ödemesini isterseniz nakit, isterseniz kredi kartı ile nakit olarak ödeyebilirsiniz.

En ekonomik halı yıkama seçeneklerimizle yararlanabileceğiniz firmamızın fabrikadan halka mantığı ile hizmet verdiği Ankara bölgesinde her zaman en iyi koşullarda hizmet alabilirsiniz. Tüm mahallelerde hizmet veren ekiplerimiz, 3 gün içinde her türlü halınızın yıkamasını yaparak adrese teslim edecektir.

Firmamızdan hizmet aldığınızda halı yıkama fiyatları Ankara kentinin her bölgesinde hizmet vermektedir. Ücretsiz servisimiz sayesinde Ankara’nın her bölgesine gelecek olan elemanlarımız her zaman desteğini sağlayacaktır.

Kurumsal Halı Yıkama Hizmeti

Kurumsal firmalar ve oteller için de halı yıkama hizmeti veren firmamız, zaman kaybı yaşatmadan halılarınızın kısa sürede yıkanmasını sağlamaktadır.

Adrese teslim hizmetimizle günlük 3 bin metrekarelik kapasitemiz dahilinde halılarınızın yıkanıp kurutulması sonucu en kısa sürede teslimat sağlayarak, iş birliği ilişkilerimiz kapsamında destek veriyoruz. Kurumsal ya da özel talepleriniz için yararlanabileceğiniz halı yıkama seçeneklerimiz, en ekonomik fiyatlarla ücretsiz servis desteğimizle ayağınıza kadar gelmektedir.

Ankara’nın en büyük firması olan ve geniş bir hizmet ağına sahip profesyonel kurumumuz, iş birliği ve çözüm ortağı talepleriniz için, her türlü teklife hazır olarak Eryaman halı yıkama hizmeti vermektedir.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmer fiyatları

Koltuk Yıkama Fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları

Battaniye Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama

Overlok Hizmeti

Hemen Ara