Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5

Misyonumuz

Halı yıkama konusunda müşterilerimize kolaylık sağlamak ve bu doğrultuda profesyonel bir biçimde halı yıkama işlemi gerçekleştiriyoruz. Ankara’da ki birçok bölgeye halı yıkama hizmeti sunuyor, ayrıca bu hizmeti gerçekleştirirken genel anlamda fark yaratan bir firma olarak huzurlarınıza çıkıyoruz. Sadece halı yıkamakla kalmayıp, bunun dışında diğer birçok yıkama hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin emrine amade oluyoruz. Yıkama konusunda bir değer ve bir marka olma konusunda daima kendimizi geliştiriyoruz. Yıkama sektöründe diğer birçok firmaya ciddi anlamda örnek teşkil edecek hizmetler ile sürekli olarak dikkatleri üzerimize topluyoruz.

Yıllardır süre gelen tecrübelerimiz sayesinde halı yıkama konusunda diğer rakiplerimize göre fark yaratan en önemli firmalardan biri oluyoruz. Öte yandan yıkama konusunda daima teknolojinin son nimetlerinden yararlanmaya çalışıyor ve bu sayede sektörde ki örnek teşkil eden firmaların başında geliyoruz. Amaçlarımız ve politikalarımız doğrultusunda müşteri memnuniyeti, kar ve daha birçok unsurdan önde tutuyoruz. Siz değerli müşterilerimizin her zaman kaliteli ve profesyonel bir hizmet alabilmesi adına var gücümüz ile çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Yıkama sektörüne ilk adımlarımızı attığımız zaman gelişebilme, büyüme ve marka olabilme adına, bu ilkelere sadakat doğrultusunda hizmetlerimizi başlattık. Bu sayede kısa zamanda büyük bir alt yapı oluşturduk ve kendimizi Ankara genelinde tanıttık. Vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde Ankara’nın en çok tercih edilen firmalarından biri haline geldik. Özellikle teknolojinin son nimetlerinden faydalanmamız, marka olmamız yolunda en büyük destekçimiz oldu diyebiliriz. İşimize olan sevgimiz ve sadakatimiz neticesinde siz değerli müşterilerimize daima en iyi hizmetleri sunduk.

Kendi benliğimizi bulma ve kendimizi sürekli geliştirme istediğimiz neticesinde, sektörde fark yaratan bir firma haline geldik. Şuana dek büyük bir müşteri kitlemiz bulunmakta ve bu müşteri kitlemiz gittikçe büyümektedir. Öncelikli hedefimizin müşteri memnuniyeti olması nedeniyle daima güler yüz ve profesyonel hizmeti müşterilerimize sunduk. Bu sayede Ankara’da tanınan ve bilinen yıkama fabrikalarından biri olduk. Genel anlamda kadromuzu eğitimli ve tecrübeli insanlarla geliştirdik, işimizde ne kadar ileri gidebiliriz diye daima beyin fırtınası yaptık. Şuanda Ankara’da yıkama fabrikaları arasında en iyi firmalardan biri olarak karşınızda olmaktan büyük bir gurur duymaktayız.

Genel Bakış

Siz değerli müşterilerimize öncelikle son derece kaliteli bir hizmet verdiğimizi gönül rahatlığıyla dile getirebiliriz. Bu doğrultuda fark yaratan bir özelliğimiz olan; günde 3000 m2 ‘ye kadar halı yıkayabiliyor ve teslim edebiliyoruz. Öte yandan diğer yıkama firmalarının aksine kendi fabrikamızda bu yıkama işlemini gerçekleştiriyor ve bu sayede en temiz yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Öte yandan yine Ankara’nın en hızlı halı yıkama fabrikalarından biri olduğumuzu gururla sizlere söyleyebiliyoruz. 2007 yılından itibaren Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet veriyoruz. Geniş ağ şubemiz sayesinde birçok müşterimizin isteklerini karşılayabiliyoruz. Yıkama fabrikamızın son teknoloji makineler ile donatılmış olması nedeniyle yıkama konusunda siz değerli müşterilerimizi hiçbir zaman hayal kırıklığına uğratmıyoruz.

Ödeme konusunda diğer firmaların aksine kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz sayesinde siz değerli müşterilerimize ödeme konusunda da kolaylıklar sağlıyoruz. Halılarınızın fazla 3 günde yıkanmasına ve evinizin halısız kalmamasına genel anlamda yardımcı oluyoruz. Halılarınızı evinizden alıyor ve tekrar evinize kadar bırakıyoruz. Bu işlem sırasında halılarınızın zarar görmemesi ve tekrardan kirlenmemesi adına, halılarınızı kaliteli ve sağlam poşetler ile ambalajlıyoruz. Böylece taşıma sırasında herhangi bir kötü durumla karşılaşmıyoruz.

Sizde yıkama işlerinizi tarafımıza devrederek, hiçbir zahmet göstermeden, dilediğiniz gibi tıkama işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimizi kendi gözleriniz ile görmek.

 

Hemen Ara