Eryaman Halı Yıkamacılarını Üzecek Haber

Eryaman Halı Yıkamacılarını Üzecek Haber

Halıların temizliği konusunda birçok sorun yaşayan ev hanımları, sürekli temizlemek zorunda kaldıkları halılarla baş etmenin yolunu bulmuşlar.

Halı kılıfları ya da halı örtüsü adı verilen bu ürünler, halının ayakaltında bulunduğu süre içinde kirlenmesini önleyerek, temiz kalmasını sağlamaktadır. Bu durumda halılar belki de hiç kirlenmeden tertemiz kalmakla birlikte, ev dekorasyonu için de değişik renk ve desenlerde halıların kullanılması sağlanmaktadır.

Halının ölçüsüne uygun bir şekilde dikilen halı örtüleri sayesinde her zaman farklı renklerde halı kullanılabildiği gibi, mevcut halının püsküllerinin de temiz kalması söz konusu olabiliyor. Bu örtüler sayesinde oldukça kolay bir şekilde kullanılacak olan halılarınızı misafirler geldiğinde açabilir, çocukların kirletmemesi için kullanabilirsiniz.

Halı Yıkatma Derdine Son

Bu kılıflar çamaşır makinelerinde yıkanabildikleri için halı yıkama konusundaki ihtiyaçlar da çok azalıyor.

Halıların eskisi gibi yıkanmalarına gerek kalmadan kılıflar sayesinde korunmasını sağlayan bu yöntemi gittikçe yaygınlaşan bir şekilde herkes kullanabiliyor. Ankaralı hanımların da çok sık tercih ettiği halı kılıfları, yastık kılıfı gibi kolay kullanılıyor ve çıkarıp takılabildiği için temizliği de kolay oluyor.

Özellikle çocuklu ve evcil hayvanlı olan evlerde çok pratik olan bu ürünler Eryaman halı yıkama firması sahibi Kenan Sancar’ın da dikkatini çekmiş. Sancar “ zaten halı kullanan az kişi vardı bu kılıflar bizim işleri de azaltacak” diyerek veryansın etti.

27 Mart 2017
1.005 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara