Çekyat Kanape Yıkama

Çekyat Kanape Yıkama

Uzun bir günün sonunda kirli, pis bir kanepeye batmaktan daha kötü olan birkaç şey var mı? Deri mobilya aksine genellikle temiz mendil, döşeme kir ve lekeleri tuzakları ve korumak çok daha zor olabilir. Salondan bir göz atın – nasıl görünüyor? Mobilya yeni ve temiz görünüyor mu? Kumaş biraz mat ve üzgün görünüyor mu? Yürümeye başlayan çocuğun biraz su döktüğü bir leke bakıyor musun?

Zamanla kir, döşemeli mobilyalarınızın liflerine doğru yol alabilir ve kumaşı yavaş yavaş parçalayabilir. Birkaç yılda bir yepyeni mobilyalara yatırım yapmak yerine, mobilyalarınıza bakmak için profesyonel bir temizlik şirketi ödemek sizin için çok değerli olabilir.

Çekyat Kanape Temizlemenin İyi Bir Yatırım Olduğu Üç Basit Sebep:
Bazı Kumaşlar Ve Döşeme Temizlenmesi Zor Olabilir

Bazı koltuk ürünleri temizlenmesi kolaydır, bazıları zordur. Bir kumaş uzmanı değilseniz, yanlış temizleme çözeltisini veya tekniği kullanarak – gerinme, koparma veya renk değişikliği gibi – kumaşa ciddi hasar verebilirsiniz.

Profesyonel koltuk temizleyicileri, çeşitli döşeme tiplerini ve her birinin uygun tekniklerini iyi kavrarlar. Aşırı doymamaya dikkat ederler, bu da kalıp veya gerilmeye neden olabilir. Fermuarların veya metal dekoratif dokunuşların paslanmayacağından ve düzgün bir şekilde korunduğundan emin olacaklardır.

Garantinizi Koruma

İlk önce mobilyalarınızı satın aldığınızda, üreticinin garantisindeki ince baskıyı okumak için zaman harcadınız mı? Mobilyalarınızı kendiniz temizlemeye çalışmanın garantinizi geçersiz kılma ihtimali var! Bunun nedeni, yukarıda söylediğimiz gibi, her kumaş çok farklıdır ve bir mağaza rafından çıkardığınız temizleyici kumaşa gerçekten zarar verebilir. Profesyonel temizlik malzemeleri her türlü tecrübeye sahip olur ve her durumda ne ve niçin işe yaramayacağını bilir.

Profesyonel mobilya temizliği sadece yatırımınızı daha da korur. Mobilya satın aldığınız tarihten evraklarınız varsa, imalatçının temizleme hakkında söylediklerini görmek isteyebilirsiniz.
Mobilya Ömrünü Uzat
Profesyonel koltuk yıkama sayesinde Çekyat ve Kanepelerinizin ömrü uzayacaktır. Ankara Çekyat yıkama tecrübeli ekibi ile birlikte tüm koltuklarınızı temizlemektedir. Şubemize gelerek tüm detayları anında öğrenebilirsiniz. En iyi Kanepe yıkama firması olarak sizleri beklemekteyiz.

16 Eylül 2017
735 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara