Battaniye Yıkama Fiyatları

Anasayfa » Battaniye Yıkama Fiyatları

Vücudumuzun sık sık temas ettiği yastık, yorgan ve battaniyeler, her zaman yıkanabilen ürünler değildir. Bu nedenle temizlenmeleri gerektiğinde evdeki yöntemler işe yaramayacaktır.

Profesyonel olarak battaniye temizleme yani yıkama işi yapan firmamız, bu tür gereksinimlerini karşılamak için profesyonel makineleriyle hizmet vermektedir. 2007 yılından beri sürekli gelişen ve büyüyen firmamız, en iyi şekilde destek alacağınız halı yıkama hizmetinin yanında battaniye yıkama hizmeti de vermektedir.

Özel battaniye yıkama makinelerinde yıkanan Ankara battaniye yıkama fiyatları konusunda da oldukça ekonomiktir. 20 liraya yıkatacağınız yorganlarınızı ve battaniyelerinizi her zaman temiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Halıların düzenli olarak yıkanması, temizlik konusunda battaniye, yorgan ve yastıkların temizlenmesi konusunda profesyonel destek alınması gereken durumlarda hemen bizimle iletişime geçerek, adrese teslim hizmetlerimizden hemen yararlanabilirsiniz.

Her zaman en iyi şekilde hizmet alabileceğiniz ekiplerimizden, sorunsuz bir destek alabilirsiniz. 3 gün içinde teslim edilebilecek olan battaniyelerinizi her zaman hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz. Tek ve çift kişilik battaniye yıkama fiyatları hizmetimiz tüm Ankara bölgelerinde hizmetinizdedir.

Battaniyeleri Nasıl Yıkıyoruz?

Battaniye yıkama konusunda özel makinelerimizde derinlemesine bir temizlik sağlıyoruz. Tıpkı evlerinizde kullandığınız çamaşır makinelerinin mantığında çalışan özel makinelerimiz, yorgan ve battaniye gibi büyük çamaşırları yıkamak üzerine kurulmuştur.

Bu makinelerde kullanılan deterjanlarımız da profesyonel kullanıma uygun olduğu için, her zaman sonuç da profesyonel olacaktır. Sinmiş kokular ve akarlardan arındırılacak olan battaniyelerinizin tertemiz teslim edilmesi için hizmet veren ekibimiz, sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Profesyonel temizlik ekibimiz her zaman en ekonomik şartlarda battaniye yıkama fiyatları sunmaktadır. Bu fiyatların en uygun ödeme koşullarıyla ödenmesi için de firmamız destek vermektedir.

Battaniye Yıkama için Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Battaniyeler bazı durumlarda alerjik de olabilmektedir. Toz ve kirin yoğun olduğu Ankara’da evinizi havalandırmak için açtığınız pencerelerin battaniyelere görünmez tozlar eklemesi yatağınızı toplarken hapşırmanıza ya da burun tıkanıklığı yaşamanıza neden olabilir.

Profesyonel bir temizlik hizmeti almadan battaniyelerinize sinen bu toz ve kirlerden arınmanız mümkün değildir. Bu nedenle Ankara’nın kirli havasının sindiği yatak ve yorgan başta olmak üzere koltuk, halı ve yorgan gibi ürünleri yıkatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Battaniyeleri Nerede Yıkıyoruz?

Fabrikamızdaki özel makinelerimizde yıkatabileceğiniz yorgan ve battaniyeleriniz adresinizden alınıp adresinize teslim edilmektedir. Birbirinden farklı dokulardaki battaniyeleri yıkatmak istediğinizde her zaman kısa sürede yıkama yapıp kurutarak adresinize teslimat yapılır.

Ankara’nın en güvenilir halı yıkama firmalarından olan Maxvera güvencesi ile her zaman en iyi temizliği alarak, sorunsuz bir şekilde battaniyelerinizi yeni gibi teslim alabilirsiniz.

Battaniye Yıkamada Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Nakit olarak ya da kredi kartınızla battaniye yıkama hizmet bedellerini adresinizde ödeyebilirsiniz ve ilk günkü gibi tertemiz yataklarınıza en kısa sürede teslim alabilirsiniz.

İsterseniz nakit isterseniz kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz tüm hizmetlerimiz faturalı ve resmi olarak gerçekleştirilmektedir.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmet fiyatları

Yatak Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama Fiyatları

Perde Yıkama

Overlok Hizmeti

Koltuk Yıkama Fiyatları

Halı Yıkama Fiyatları

Hemen Ara