Yenikent Halı Yıkama

Yenikent Halı Yıkama

Her tür halı dokusuna göre yapılan Yenikent halı yıkama işlemleri ile daha etkili çözümler sunulmaktadır.

Yenikent Hakkında

Ankara’nın Sincan ilçesine bağlı olan Yenikent semti Ayaş karayolu üzerinde yer almaktadır. bölgenin ekonomisini sağlamak adına tarım alanında yaşanan gelişmeler bölge halkının geçiş kaynakları arasında yer almaktadır. Semtin sınırları içerisinde Asaş fabrikası da yer almaktadır. Ulaşım alanında oldukça işlek bir semt olduğundan ulaşım sorunu olmadan bölgeye kolayca ulaşılmaktadır.

Bölgede en meşhur olan özelliklerden biri de kavun ve karpuzlarının meşhur olmasıdır. Bahar aylarında gezilip görülecek güzel alanları ile de ilgi çeken semtler arasında yer almaktadır. Bölgedeki ihtiyaçları karşılamak adına halı yıkama Yenikent firması buradaki talepleri yeterli kapasitesi ile en iyi şekilde karşılamak adına son sistem donanımlı fabrika ile hizmet vermektedir.

Yenikent Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Yenikent Halı Yıkama; halılarınızı temiz kullanmak istediğinizde düzenli olarak yıkatmanız daha etkili sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır. Adresinizden alınan halılarınız yıkama işlemi sonrasında yeniden adresinize teslim edilmektedir. Bu sayede daha kısa zamanda kaliteli sonuçlar almanıza yardımcı olunmaktadır. Her halının türüne göre yapılan yıkama işlemi ile daha etkili temizleme işlemi yapılmaktadır. Antibakteriyal ürünler ile sağlıklı kullanım için etkili yıkama işlemi yapılmaktadır.

Yenikent Koltuk Yıkama; koltuk yıkama işlemlerinde yerinde yıkama yapıldığı için daha kısa sürede işlem yapılmaktadır. Adresinize gelen ekip tarafından yapılan otomatik makine ile yıkama işlemi sayesinde koltuklarınız bulunduğu noktada yıkanarak bu şekilde kurutma işleminin ardından kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Daha uzun süreli etkili bir temizlik için yapılan yıkama işlemi kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır.

Yenikent Yatak Yıkama; yataklarda yıkama işlemleri için kullanılan bitkisel ürünler ile hem hijyenik hem de sağlıklı kullanım elde edilmektedir. Tek veya çift kişilik olan yataklar fabrika içerisinde yapılan yıkama işlemi ile daha uzun süre kullanılabilir. Yatakların kirlenmesi durumunda içerisinde bakteri oluşumu da kaçınılmaz olduğundan bu durumda yıkatmak etkili bir seçenek olmaktadır.

Yenikent Yorgan Yıkama; yorganlar uzun süre kullanıldıktan sonra kirlenmesi durumunda evdeki teknoloji ile yıkamak mümkün olmadığından bu konuda profesyonel olarak yapılacak işlemler ile daha etkili çözümler üretilmektedir. Yıkama işlemi otomatik makinelerde yapılarak bu şekilde tam anlamı ile temizlenmesi sağlanmaktadır. Kullanılan bitkisel ürünler yorganlarınızın daha sağlıklı kullanımı için etkili olmaktadır. Yenikent halı yıkama firmaları bu alanda her zaman çözüm odaklı çalışma yapmaktadır.

Yenikent Battaniye Yıkama; battaniyelerin kış aylarında devamlı kullanılması durumunda daha fazla kirlenmesi aynı zamanda kötü kokuların oluşmasına da neden olmaktadır. Bu durumda yıkatmak bütün bu sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olmaktadır. Otomatik makineler ile yeterli kapasite sağlanarak verilen hizmet sayesinde firmamız size her durumda en iyisini sunmak için çalışmaktadır.

Halı yıkama Eryaman firmamızın diğer bir hizmet bölgeside Etimesgut halı yıkama bölgesidir.

 

 

11 Ocak 2017
1.003 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara