Yenikent Halı Yıkama

Yenikent halı yıkama firması olarak halı yıkama sektöründe hizmet vermekteyiz. Yenikent en iyi halı yıkama fabrikası olarak günümüzün en ileri teknolojilerini yakından takip eden sürekli iyileştirme modeliyle her geçen gün daha da artmaktadır. Doğru şekilde yıkamayanlar asla mikroplar ve bakterilerden arındırmayabilirler. Dolayısıyla uygun malzeme ile makine kullanımı ve yöntem seçimi de halı yıkamada çok önemli bir kuraldır. Ayrıca özel geliştirilmiş Halı Yıkama Makineleri ile yıkanan halılar kendi yıkadığınızdan daha temiz olmaktadır.

Halı Yıkamada Bir Numara

Halı Yıkama firmaların öncülerinden Yenikent ucuz halı yıkama sizlere halı yıkama hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.  Halılarınızı temizleyip ilk günkü gibi tekrar müşterilerimize teslim etmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için bize web sitemizden ya da çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.  Bunun dışında halı yıkama makinelerimizin teknik özellikleri için lütfen bizimle iletişime geçin. Kullandığımız doğal leke çıkarıcı temizleyiciler ve son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ile halılarınızda yer alan lekeleri kolayca çıkarırken halılarınızın renginde herhangi bir bozulma oluşturmaz. Halı temizleme servisimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ve ucuz halı temizleme fiyatlarını öğrenmek için derhal bizi arayın. Müşterilerimize ücretsiz hızlı servis ile 7/24 iletişim sunmaktayız. Bunun dışında profesyonel halı temizleme hizmeti ile sigortalı olarak hizmet vermekteyiz.

Zor Lekeler Hemen Temizlenir

Halı yıkamanın zorluklarını biliyorsanız ve halınızdaki zor lekeleri nasıl çıkaracağınızı düşünüyorsanız hiç bunları sorun etmeden hemen bize ulaşın. Renk kodları temelinde kullanılan halı şampuanı çeşitleri, halı yıkamada üst kaliteyi yakalamak amacıyla her renk halı için farklı temizlik ürünlerinin kullanılmasını gerektirir. Bu halı şampuanları, uygulanacak halıya uyacak ve boyayı deforme etmeyecek ürünlerden seçilir. Aynı zamanda dokuma kalitesine, tasarımına ve iplik uygulamasına zarar vermeyen şampuanlar ve temizlik ürünleri kullanılır.

29 Mayıs 2017
990 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara