Yaşamkent Halı Yıkama

Yaşamkent Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerinde uzman ekip ile Yaşamkent halı yıkama firması her zaman itinalı çalışmalar yapmaktadır.

Yaşamkent Hakkında

Yaşamkent Ankara’nın Yenimahalle ilçesinin sınırları içerisinde yer alan mahallerden biridir. geçmişi 2000’li yıllara dayanan mahalle zaman içinde gelişime ayak uydurarak bu şekilde daha lüks bir yaşam imkanı sunacak şekilde değişmiştir. Mahallenin kurulması ile Alaçatı, Dodurga ve Türkkonut mahalleleri de artık Ankara’nın sınırlarına dahil olmuştur. Daha da genişleyen sınırları sayesinde mahallenin sınırları genişlemiştir.

Bölgede sosyal yaşantı için kurulmuş pek çok farklı alanda yer aldığından buradaki halkın taleplerine en iyi şekilde geri dönüş yapılmaktadır. Temizlik işlemlerinde özellikle çalışan kesimin ihtiyaçlarını karşılamak adına olduğu gibi ev hanımları içinde etkili çözümler sunan halı yıkama Yaşamkent firması uzman ekibi ile yüksek kalitede çalışma yapmaktadır.

Yaşamkent Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

  1. Yaşamkent Halı Yıkama; halılarınızın daha itinalı olarak yıkanması özellikle uzun ömürlü kullanım imkanına sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Bu nedenle halıların türüne ve dokusuna göre yapılacak işlemlerde kullanılan kaliteli malzemelerin yanı sıra tam otomatik makineler ile işlem yapılması daha kısa sürede işlemlerin tamamlanmasını sağlamaktadır. Leke çıkarıcı ürünler ile lekeli olan halılarda etkili çözümler sunulmaktadır.
  2. Yaşamkent Koltuk Yıkama; yerinde yapılan koltuk yıkama işlemlerinde otomatik makineler ile adresinize gelinerek bu şekilde yıkama işlemi profesyonel olarak yapılmaktadır. Koltuklar için uygun ürünler ile yapılacak yıkama işlemi sayesinde daha temiz ve hijyenik sonuçlar alabilirsiniz. Koltukların kumaşlarına göre yapılacak olan işlemler ile daha etkili ve yüksek kalitede sonuçlar alınması sağlanmaktadır.
  3. Yaşamkent Yatak Yıkama; yatakların evde yıkanması söz konusu olmadığından çoğu zaman kirlenen ve yıkanmayan yatakların değiştirilmesine karar verilir. Ancak bu durumda alacağınız profesyonel hizmet ile yataklarınızın itina ile yıkanmasını sağlayarak daha uzun süre aynı yatağı kaliteli şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu konuda yapılacak taleplerinize göre evinizden alınan yataklarınız yıkanarak yeniden adresinize teslim edilmektedir.
  4. Yaşamkent Yorgan Yıkama; yorganların büyük makineler içerisinde yıkanması tam anlamı ile temizlenmesine yardımcı olur. Bu nedenle yapılacak yıkama işlemlerinde özellikle etkili malzemeler ile yapılacak çalışmalar sayesinde uzun süre kullandığınız yorganlarınızın daha temiz ve hijyenik olmasını sağlayabilirsiniz. Yorganların yıkanmasının ardından kurutma işleminin tam olarak yapılması yorganlarınızın kullanım süresini arttırır. Her türlü temizleme işleminde Yaşamkent halı yıkama firmaları arasında yer alan firmamız çözüm odaklı olarak çalışma yapmaktadır.
  5. Yaşamkent Battaniye Yıkama; battaniyeler kış boyu soğuk havalarda kullanıldıktan sonra dokuları nedeni ile kirlenmesi halinde istenmeyen kokuların oluşmasına neden olurlar. Bu durumda evde yıkama işlemi zorlu olacağından daha etkili bir temizlik için yıkama işlemi fabrika içerisinde bulunan büyük makineler ile yapılmaktadır. Temizlenen battaniyeler paketlenerek adreslere en kısa sürede teslim edilmektedir.

 

 Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmet bölgeleri olan Eryaman halı yıkama  bölgesi hizmetlerimizide inceleyebilirsiniz.

Sincan bölgesinde oturuyorsanız ve halı yıkama firmasına ihtiyaç duyuyorsanız sizler için de Sincan halı yıkama servisimiz vardır.

20 Ocak 2017
1.113 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara