Törekent Halı Yıkama

Törekent Halı Yıkama

Her türlü yıkama işleminde Törekent halı yıkama çözüm odaklı çalışmaları ile kesintisiz hizmet vermektedir.

Törekent Hakkında

Ankara Sincan ilçesine bağlı olan Törekent mahallesi geniş bir yüz ölçümüne sahiptir. Karayolu üzerinde yer alan mahalle bu sayede daha kolay ulaşım sağlanmasına imkan sağlamaktadır. Gelişen bölge sayesinde bölge halkı ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Sincan metropol olan ilçelerden biri olduğundan burada yer alan mahallelerde daha lüks imkanlara sahiptir.

Bölge ekonomisi için tarıma yönelme olduğu gibi aynı zamanda şehir merkezlerinde çalışma alanları da tercih edilmektedir. Çalışan kesim ve halkın ihtiyaçlarını karşılamak adına halı yıkama Törekent firması son sistem teknoloji kullanılan fabrika ile profesyonel çalışmalarına devam ederek en iyi sonuçların alınması için kaliteli hizmet vermektedir

Törekent Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Törekent Halı Yıkama

Halı yıkama profesyonel hizmet gerektiren alanlardan biri olduğundan bu alanda uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Adresinizden alınan halılar fabrika içerisinde kontrol edilerek buna göre belirlenen aşamalar ile yıkanmaktadır. Otomatik makinelerde yapılan yıkama işlemi daha kaliteli sonuç alınmasını sağladığından bu konuda verilen hizmet ile aha temiz ve hijyenik halılara sahip olmasına yardımcı olunmaktadır.

Törekent Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı daha temiz şekilde kullanmak için yıkatmanız özellikle otomatik makineler ile daha hijyenik sonuçlar almanıza yardımcı olmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan yıkama işleminde koltuklarınızın kumaşlarına göre seçimler yapılarak bu şekilde daha iyi temizlik yapılması için çalışılır. Bu alanda son sistem teknoloji ile verilen hizmetler sayesinde koltuklarınız tam anlamı ile temizlenerek daha uzun ömürlü kullanım imkanına sahip olmanız sağlanır.

Törekent Yatak Yıkama

Yataklarda oluşan kirlenme nedeni ile bakteri oluşumu sağlıksız kullanıma neden olmaktadır. Bu durumda bakterilerin oluşması nedeni ile yatakların etkili şekilde yıkanması yaşayan bu sorunun ortadan kaldırılmasına da yardımcı olmaktadır. Tek veya çift kişilik yataklar fabrikamız içerisinde uzman ekip tarafından itinalı olarak yıkanarak kurutulduktan sonra adresinize teslim edilmektedir.

Törekent Yorgan Yıkama

organlarınızı kış boyunca kullandığınızda daha hijyenik kullanım için yıkatabilirsiniz. Yıkama işlemi otomatik büyük makineler içerisinde yapılarak bu şekilde daha etkin olarak temizlenmesi sağlanmaktadır. Bitkisel ürünler ile yapılan yıkama işlemleri ile kullandığınız yorganları daha uzun süre kullanma imkanına sahip olmanız amaçlanmaktadır. Törekent halı yıkama firmaları bu alanda son sistem donanımlı hizmet vermektedir.

Törekent Battaniye Yıkama

Renkli battaniyelerinizi yıkatırken özellikle dikkat çeken noktalardan biri de renk akması ve karışmasını önlemek amacı ile yapılacak işlemlerde profesyonel ekip gözetiminde işlem yapılmasıdır. Kaliteli malzemeler ile yapılan yıkama işlemleri sayesinde her zaman daha iyi hizmet vermek adına kesintisiz hizmete devam edilmektedir. Kurutma işlemi özellikle kapalı alanlarda güneş görmeyecek şekilde yapıldığından renklerde solma olmadan işlem tamamlanmaktadır.

Eeyaman halı yıkama firmamızın diğer hizmet bölgesi Eryaman Göksu halı yıkama bölgesidir.

 

13 Ocak 2017
976 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara