Sincan Halı Yıkama

Halılarınızı yıkatmak mı istiyorsunuz? Güvenilir halı yıkama firması mı arıyorsunuz? Sincan halı yıkama firması olarak halılarınızı evinizden alıp temizleyip özel ambalajlama sistemimiz ile paketleyip evinize istediğiniz zaman teslim ediyoruz.  Sincan en iyi halı yıkama firması olarak müşterilerimizin isteğine göre halılarınız için genel temizlik ya da leke temizliği de yapmaktayız. Leke temizliği yapıldıktan sonra genel temizlik de yapmaktayız.

Lekelere Hızlı Çözüm

Leke temizleme işlemi lekenin halıdaki kapladığı boyutuna göre temizlenmektedir. Leke eğer küçük benek şeklinde ise ona özel hizmet vermekteyiz. Lekenin türüne göre en iyi çözücüler ile halıdan lekeyi çıkartma işlemi yapmaktayız. Bunun haricinde halınızın bazı kısımlarından açık renkler varsa yani renk açıklamaları var ise müşterilerimizin isteğine göre boyama işlemi hizmeti de vermekteyiz. Kullandığımız temizlik malzemeleri kaliteli olduğu için halılarınız hemen kirlenmez.  Sincan ucuz halı yıkama firmalarından biri olarak asla kalitesiz temizlik malzemeleri asla kullanmamaktayız.  Kaliteli ürün tercih ettiğimiz için böyle bir şey söz konusu asla olmaz.

Halı Temizliğinde İki Aşama

Halı temizliği iki aşamalı olarak gerçekleştirmekteyiz. Halılarınızda temizlik işlemi basınçlı sıcak su ve ileri teknoloji ile temizleme işlemi yapılmaktadır bu sayede halılarınız kir ve tozlardan arındırılmış olacaktır. Vakumlu durulama ve güçlü bir vakumlamanın ardından halınız öncesine oranla daha yumuşak ve temiz olacaktır. Eğer halınızın kir oranına göre yarı ya da tam otomatik halı makineleri kullanmaktayız. Peki kullanılan hali temizleme makinelerinin yarı ya da tam otomatik olmasının avantajları nedir? diye soracak olursanız. Yarı otomatik makineleri ekibimiz çalışanları tarafından halının kirli olan bölgelerine iş gücü ile müdahale edilerek halınızın daha derinlemesine temizlenmesini sağlar, otomatik halı yıkama makineleri ise halılarınızın daha hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlar.

29 Mayıs 2017
895 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara