Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

 

Halılarımızı kaç günde teslim ediyorsunuz?
Halıların max 3 gün içinde evlerinize teslim ediyoruz
Halı yıkama ücretini ne zaman ödeyeceğim?

Firmamız daima müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Dolayısıyla halı yıkama Ankara firmamız halılarınızı evlerinizden, ofislerinizden veya arzu ettiğiniz yerden aldıktan sonra son teknolojik makinalarla donatılmış fabrikamızda yıkayarak halıları evinize teslim ederken ödemeyi almaktayız.

Maxvera halı yıkama ailesi olarak yapmadığımız işin ücretini sizlerden almamaktayız. Teslim ettikten sonra ürününüzü kontrol ederek kapıda ödeme seçeneklerimizden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Ankara halı yıkama fiyatları konusunda da en ekonomik ve en doğru hizmeti sizlere sunmaktayız. Metre kare hesabı ile yaptığımız işlerden sizlerin memnun olması bizler için bir hayli önemlidir. Sunmuş olduğumuz ödeme seçenekleri ile de arzu ettiğiniz ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Halıları firmanıza biz mi getiriyoruz?

Firmamız ile çalışmaya karar verdikten kısa bir süre sonra direk olarak bizlerle iletişime geçmelisiniz. Ankara halı yıkama firmamıza ulaştığınız taktirde ücretsiz servis imkanı ile halılarınızı evinizden alıyor, yıkıyor, kurutuyor ve pak şekilde evlerinize teslim ediyoruz.

Neden firmanızı tercih etmeliyim?

Ankara halı yıkama fabrikaları bilindiği üzere sürekli olarak sektör içerisinde artmaktadır. Firmamız aktif sektör içerisinde daima müşteri memnuniyetini önemsemektedir. Yaşanan sorunların hiç biri ile firmamız bünyesinde karşılaşmamaktasınız. Uygun yıkama tekniklerimiz ve alanında uzman elemanlarımız ile sizlerin güven dolu bir hizmet almasını sürekli olarak sağlamaktayız.

Maxvera halı yıkama ailesi olarak sizlerin beklentilerini en doğru şekilde karşılamaktayız. Ankara halı yıkama fiyatları olarak ciddi anlamda külfet içerisine girmektedir. Bu ekonomik durumu sil baştan yaparak sizlere en doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Halılarınızda kaliteyi bizler kadar sizlerde önemsiyorsanız ve Ankara şehrinde güvenilir bir hizmet arıyorsanız bizlerle çalışmak sizleri daima memnun edecektir.

 

Hemen Ara