Ostim Halı Yıkama

Ostim Halı Yıkama

Her zaman kaliteli hizmet anlayışı ile Ostim halı yıkama firması olarak sizlere profesyonel hizmet verilmektedir.

Ostim Hakkında

Ostim, Ankara da yer alan en büyük ilçelerden biri olan Yenimahalle’ye bağlıdır. Semt sanayi alanında yer alması nedeni ile ön planda olmaktadır. Bölgenin sınırları içerisinde yer alan sanayi alanı bu bölgedeki ekonomiyi sağlamaktadır. Tarihi eskilere dayanan bölgede tarihin izlerini bulmak mümkün olduğundan bölgeyi merak edenlerin tercih edebileceği yerler bulunmaktadır.

Kalabalık nüfusu ile özellikle sanayi alanının bulunduğu bölgede iş imkanları halkın taleplerini karşılayacak şekilde gelişmiştir. Bölgede çalışan kesimin fazla olması özellikle ihtiyaçların artmasına neden olmaktadır.  Bu nedenle yapılacak çalışmalar ile halı yıkama Ostim bu alanda daha etkili temizleme işlemleri ile halılarınızın her zaman temiz ve hijyenik olmasını sağlamaktadır.

Ostim Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Ostim Halı Yıkama

Halıların daha temiz kullanılması için yapılacak olan yıkama işlemleri ile verimli sonuçlar alınması sağlanmaktadır. kullanılan antibakteriyal şampuanlar ile yapılan yıkama işlemi sayesinde halılar ortamda daha sağlıklı kullanım imkanı sunmaktadır. Adresinizden alınan halılarınız fabrika içerisinde yıkanarak bu şekilde yeniden adresinize teslim edilir. Otomatik makine içerisinde yapılacak olan yıkama işlemi daha başarılı yıkama yapılmasına yardımcı olacağından kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Ostim Koltuk Yıkama

Ev içerisinde kullanılan koltuklar daha kısa sürede kirlendiği için her durumda temiz olmasını sağlamak için profesyonel olarak yapılacak yıkama işlemleri ile daha kaliteli sonuçlar alınabilir. Yerinde yapılacak yıkama işlemi sayesinde koltuklarınızı taşımak zorunda kalmadan da hizmet alabilir ve bu şekilde istediğiniz gibi sonuç elde edebilirsiniz. Koltukların kumaşlarına göre seçilen ürünler ile yıkama işlemi yapılmaktadır.

Ostim Yatak Yıkama

Yatakların yıkanması için profesyonel olarak hizmet alınması gerekir. Yatakların kirlenmesi durumunda değiştirilmesi yerine yıkatılması özellikle daha uzun süreli kullanım elde edilmesine yardımcı olur. Bu durumda yapılacak çalışmalar için fabrika içerisinde uzman ekip tarafından yürütülen işlemlerde kullanılan kaliteli malzemeler ve leke çıkarıcılar yataklarınızın temizlenmesinde etkili olmaktadır.

Ostim Yorgan Yıkama

Yorganlar terleme ve tozlanması durumunda kirlenir. Bu nedenle yıkanması daha temiz ve hijyenik kullanım imkanı sağlayacağından bu konuda profesyonel hizmet alınması gerekir. Fabrika içerisinde yer alan tam otomatik makineler yorganların yıkanması için yeterli kapasiteyi sağlamaktadır. Ankara Ostim halı yıkama firmaları arasında hizmet veren firmamız her zaman daha yüksek kalitede sonuçlar alınması için çalışmaktadır.

Ostim Battaniye Yıkama

Fabrika içerisinde bulunan son sistem donanım sayesinde battaniyelerinizin yıkanması için uzman ekip tarafından çalışma yapılmaktadır. Battaniyeler makine içerisinde yıkandıktan sonra durulama ve sıkma işlemi yapılarak bu şekilde kurutmaya geçilmektedir. Kurutma işlemi güneş görmeyecek alanlarda yapıldığı için battaniyelerin renklerinde açılma gibi durumlar söz konusu olmayacaktır. kurutma işleminin ardından paketleme ile adrese teslim hizmet verilmektedir.

 Halı yıkama Eryaman firmamızın diğer hizmet bölgesi de Kardelen halı yıkama bölgesidir.

Etimesgut bölgesinde oturuyorsanız ve halı yıkama firmasına ihtiyaç duyuyorsanız sizler için de Etimesgut halı yıkama servisimiz vardır.

25 Ocak 2017
933 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara