Ofis Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Ofis ortamında bulunan halıları temizlemek üzere Ankara Eryaman halı yıkama hizmeti kısa sürede ideal sonuçlar almanızı sağlar. Uygulamalarda tecrübeli bir ekip tarafından profesyonel cihazlarla işlem gerçekleştirilir. Detaylı temizlik hizmeti müşteri memnuniyeti kapsamında sunulur.

Halılarda Zamanla Biriken Tehlike

Ev ya da ofis halısı için düşünüldüğünde zamanla ölü deriler, maytlar, görünmeyen mikrop ve bakteriler ideal bir zeminde yaşamaya devam etmektedirler.  Halıların en dip kısımları biriken toz ve pisliğin etkisiyle bu canlılar için zemin oluşturur. Her ne kadar belirli aralıklarla süpürülse ve silinse bile detaylı temizlikten bahsedilemez. Halı en dip yerlere kadar temizlenmesi gereken yapıdadır.  Yılda en az 1 kere temizlenmesi önerilir.

Ofis Halı Yıkama İşlemleri

Evlerdekinden farklı olarak ofiste işleyişin aksamaması gerektiğinden yerinde temizlik hizmeti verilmektedir.  Tabi bu noktada halının çeşidi devreye girer. Halı çeşitlerin göre cihaz ve deterjan kullanımı gerçekleşecektir. Genellikle hassas tipli halılardan ziyade halıfleks ya da ince ve dayanıklı halılar ofislerde tercih edildiği için kolaylıkla işlemler gerçekleşir. Ancak patron- yönetici odalarında yer alan özel işleme halılar yıkama merkezinde temizlenir.

Fiyatlandırmada Süreç Nasıl İşler?

Halı yıkama işlemleri için başvurulduğunda size sunulan fiyatlar, temizlik yapacak alanın büyüklüğü, halı özelliklerinin ekstra bir uygulama gerektirip gerektirmediği, kullanılan cihaz özellikleri gibi etkenlere bağlı olarak belirlenmiştir. Tahmin edileceği gibi halı ve uygulama alanı ne kadar büyükse birim başına uygulanan fiyatın katları artacağından rakam da yükselir.

Alternatif Hizmet Anlayışı

Sıradan hizmet anlayışından farklı olarak müşterilerle uzun vadede kurumsal ilişki oluşturmayı hedefleyen firma, bu anlamda kaliteden ödün vermeden, profesyonel bir hizmet anlayışı geliştirmiştir.  Karşılıklı çıkarların saygı çerçevesinde gerçekleştiği ideal bir ortam yaratılır. Uygulama sırasında işleyişe engel olunmaması adına gereken düzenlemeler önceden yapılır. Karşılıklı olarak hazırlıklı olunması, sürecin daha kolay devam etmesini sağlar.  Uygulaması pratik halı yıkama hizmetini en iyi şekilde almanın keyfine varırsınız.

Eryaman Bölgesi İçin Ofis Halısı Temizleme

Ankara Eryaman bölgesinde ikamet edenler için ofis halı yıkama işlemleri hızlı, güvenilir şekilde gerçekleşiyor. Aynı zamanda tüm ilçeler için de taleplerinizi iletebilirsiniz.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerini de inceleyebilirsiniz

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Yatak Yıkama

Battaniye Yıkama

Yorgan Yıkama

Yerinde Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

http://www.eryamanhaliyikamaciniz.com/yurt-halisi-yikama.html

08 Şubat 2017
1.641 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara