İvedik Koltuk Yıkama

İvedik Koltuk Yıkama

İvedik Koltuk Yıkama  

Günlük hayatta her evin değişilmez eşyalarından olan koltuklarımız zamanla kirlenmektedir. Bunun için İvedik koltuk yıkama olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

İvedik Hakkında

İvedik başkent Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı bir semttir. İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nin burada olması sebebiyle iş hayatı yönünden çok canlıdır. Metro ile kolay ulaşım imkanı mevcuttur. Ayrıca tüm Ankara’nın içme suyu ihtiyacını karşılayan İvedik Su Arıtma Tesisi de burada bulunmaktadır.  İvedik sakinlerinin ihtiyaçlarından biri de koltuklarının yıkanmasıdır. Evlerimizde en çok kullandığımız eşyalardan olan koltuklarımız aşırı kullanım sonucu zamanla kirlenmekte ve belli aralıklarla yıkanması gerekmektedir.  Bu iş özellikle ev hanımları çok zahmetli bir iştir. İşte bu yüzden koltuklarımızın temizliği konusunda size yardımcı olmak için uzman kadrosu, profesyonel iş anlayışı, kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İvedik Koltuk Yıkama Firması

Alovera halı ve koltuk yıkama firması olarak kendi sektöründe önde gelen firmalardanız. Ankara’nın ayırt etmeksizin tüm semtlerine hizmetimiz vardır. Lekeler ve kirler ne kadar zorlu olursa olsun kısa sürede koltuklarınızı usulüne uygun olarak yıkadıktan sonra tertemiz bir şekilde size teslim etmekteyiz. Firmamız prensipleri gereği hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Firmadan talep ettiğiniz hizmeti aldıktan sonra iş bitimi esnasında kapıda kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. İvedik Koltuk yıkama firmaları içerisinde firmamız kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Bizi tercih etmekle doğru karar verdiğinizi göreceksiniz.  Pişmanlık yaşamamak istiyorsanız biz Alovera halı ve koltuk yıkama, sektörün lider firması olarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

İvedik Koltuk Yıkama Fiyatları

İvedik’de birçok farklı halı ve koltuk yıkama firması bulunmaktadır. Bu firmaların çoğu sizden yüksek fiyatlar talep etmelerine rağmen işini gayri ciddi yapan sıradan firmalardır. İstedikleri fiyatlar ile verdikleri hizmet kalitesi birbirini tutmamaktadır. Biz Alovera halı ve koltuk yıkama olarak size uzman kadromuz ile profesyonel olarak çalışacağımızın, %100 müşteri memnuniyetini ve en kaliteli hizmeti sunarak, verilen hizmete göre en ekonomik İvedik koltuk yıkama fiyatlarını sunacağımızın garantisini vermekteyiz.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetide İvedik halı yıkama hizmetidir.

05 Mart 2017
876 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara