İvedik Halı Yıkama

İvedik Halı Yıkama

Halılarınızın her zaman daha temiz olmasını sağlamak adına İvedik halı yıkama profesyonel çalışma yapmaktadır.

İvedik Hakkında

Ankara da bulunan en büyük ilçelerden biri Yenimahalle ilçesidir. Yenimahalle’nin Karşıyaka semtine bağlı olan İvedik Mahallesi eski zamanlarda köy olarak anılmaktaydı. Bölgede eskiden kavun ve karpuz bostanları yer almaktaydı. Mahallenin sınırları içerisinde bulunan İvedik sanayi bölgesi bu alanda sanayiye olan eğilimin artması ile bölge halkının bu şekilde ekonomi sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Aynı zamanda hurdacılar sitesi de spor ve sanayi merkezlerinin bulunduğu seçeneklerden biri olarak mahallenin sınırlarında yer almaktadır. Bölgede nüfus çalışan kesim olduğundan her zaman daha yüksek kalitede sonuç almak isteyenler için halı yıkama İvedik firmamız bu alandaki halı temizliği konusunda etkili çözümler sunmaktadır.

İvedik Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

İvedik Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerinde özellikle tam otomatik makinelerin kullanılması daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Halılarınız adresinizden teslim alındığı gibi yıkama işleminin tamamlanması ile yeniden adreslerinize teslim edilmektedir. Fabrika içerisinde bulunan tam otomatik makineler ile daha etkili temizleme işlemi yapılacağı için halılarınızı daha uzun süre hijyenik şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Her halı için yıkama işlemi türüne göre uygun ürünler kullanılarak yapılmaktadır.

İvedik Koltuk Yıkama

Koltuklarda ev içerisinde en hızlı kirlenen mobilyalardan olduğu için silmek çoğu zaman istenilen etkinin alınmasını sağlamamaktadır. Bu nedenle yerinde yapılacak yıkama işlemi ile daha etkili ve kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Koltukların kumaşlarına göre seçilen ürünler ile yıkama işlemi evinizde yapılacağı için beklemek ve zaman kaybetmek zorunda kalmadan sonuç alabilirsiniz.

İvedik Yatak Yıkama

Yatak yıkamak özellikle yatakların hijyenik kullanım imkanı sunmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle yapılacak yıkama işleminin profesyonel olarak yapılması daha kaliteli hizmet alınmasına yardımcı olmaktadır. Yataklarda bitkisel ürünler kullanılarak bu şekilde cilde direkt temas etmesi durumunda sorun yaşanmaması sağlanmaktadır. Fabrika içerisinde yapılacak olan yıkama işleminin her aşaması itina ile yürütüldüğü için sorunsuz işlemler ile hızlı sonuç alınmasına yardımcı olunmaktadır.

İvedik Yorgan Yıkama

Yorganlar devamlı kullanıldığında hem ter hem de kirlenmesi nedeni ile istenmeyen durumların oluşmasına neden olmaktadır. Bu durumda yapılacak olan yıkama işlemi uzman ekip tarafından yapılacağı için lekeler olması halinde leke çıkarıcı ile daha başarılı sonuçlar alınması sağlanır. Firmamız İvedik halı yıkama firmaları arasında her zaman en kaliteli işlemler ile hizmet vermektedir.

İvedik Battaniye Yıkama

Battaniyede yıkama işlemi sırasında kullanılan malzemelerin kaliteli olması özellikle renkli olan battaniyelerde solma veya renk değişimi olmasını önlemektedir. Bu nedenle firmamız bu alandan en iyi hizmeti sağlamak adına çalışmalarını bu alanda ne iyi şekilde sunmak için hizmetlerine devam etmektedir. Battaniyelerde kurutma işlemi güneş görmeyen alanlarda yapıldığından renklerde sorun yaşanmamaktadır.

 Yenimahalle halı yıkama firmamızın diğer hizmet bölgeside Demetevler halı yıkama bölgesidir.

Etimesgut bölgesinde oturuyorsanız ve halı yıkama firmasına ihtiyaç duyuyorsanız sizler için de Etimesgut halı yıkama servisimiz vardır.

26 Ocak 2017
1.195 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara