Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama

Halıfleks Yıkama

Bir iç mekânı boydan boya kaplayan, kendi içerisinde değişik kalınlıkta kullanımı olan halıfleksler, temizliği pratik olan ancak geniş bir yüzey olması nedeniyle hız gerektiren malzemelerdir.  İzolasyon özelliği de olan bu zemin örtüleri, belirli aralıklarla temizlik ihtiyacı oluşturur. Özellikle kurumsal mekanlarda, hijyen konusunda daha az kaygı olduğundan kısa sürede halı yüzeyinde tabaka halinde kir oluşabilmektedir. Eryaman halıfleks yıkama ile kısa sürede çözüm üretebilir ve farklı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Duvardan Duvara Yerinde Halı Yıkama

Klasik halı boyutlarından farklı olarak halıfleksler duvardan duvara olacak şekilde zemini kaplar. Bunların temizliği için profesyonel bir hizmet almak istediğinizde uzun süredir bu kategoride çalışmalarıyla kendinden bahsettiren kurumdan halıfleks yıkama işlemi için yardım talep edebilirsiniz. Ev, otel ya da iş yeri fark etmeden ihtiyacınız olan temizlik işlemi belirlenen yer ve zamanda gerçekleşecektir. Bakış açısındaki tecrübe ve uzmanlık nedeniyle uygulama yapılacak alanının kullanımı konusunda sorun oluşturulmamasına dikkat edilir. Bir otel lobisi için düşünülürse, müşterilerin bu alanı en az kullandığı saatlerde temizlik tercih edilir.

Donanımlı Cihazlarla Kolay Temizlik

Duvardan duvara temizlik konusunun belki de can alıcı noktası cihazlardır. Çünkü halı yüzeyinin farklı bir yere taşınması özellikle de büyük alanlarda zaman kaybı olacağından yerinde temizliği sağlayan profesyonel cihazlara başvuru yapılır. Bu cihazlar, özel bir bölme sayesinde yıkma ve durulama işlemini gerçekleştirmekte, halının en dip noktalarına kadar temizlik sağlamaktadır. Eryaman halıfleks yıkama işlemlerinde temizlenmesi gereken alan büyüdükçe personel sayısı da artarak işlemlerin kısa sürede bitmesi sağlanacaktır.  Eskisinden çok daha temiz bir görünüme bu sayede kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Halı Türüne Özel Malzeme Kullanımı

Her halının üretimi sırasında kullanılan malzeme özellikleri, ip, boya, işleme biçimi vs. detayları farklıdır. Örneğin sanayi tipi halılarla el yapımı halıların kalitesi ve malzemeleri de buna bağlı değişiklik gösterir.  Aynı şekilde halıfleksler de ayrı bir halı tipidir ve temizlik işlemleri sırasında kendi özelliklerine uygun malzemeler kullanılmalıdır. Sözgelimi taleplerinizi karşılayan tüm malzemeler halıfleks temizleme firmasında bulunabilir.

Planlı Çalışma Süreci

Nasıl hareket edileceğinin önceden bilinmesi, aksaklıklara karşı daha kıs sürede kesin çözümler bulunabilmesi için kurumsal Eryaman halı yıkama firması belirli bir plan dahilinde hizmet vermektedir. Yani gelişigüzel ve özensiz bir hizmet anlayışından ziyade sizin talebinizin ardından tüm detaylarıyla süreç size anlatılır ve uygulama için meydana gelmesi olası sorunlara dikkat edilir.

Halıfleks Yıkama Ücretleri

Yer büyüklüğü, hizmet edecek personel sayısı, halı sayısı, ekstra talep edilen işlemler gibi maddeler halıfleks yıkama ücreti konusunda belirleyici olacaktır. Talepte bulunan firmaların aynı istekleri olmayacağı için, verilen hizmetlerde ücretlendirme de standart rakamlardan oluşmamaktadır. Ancak her hizmette maksimum performansla temizlik işlemlerinin yapıldığının garantisi verilir. Yani soru işaretleri kalmadan güvenle markadan hizmet alabilirsiniz.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerini de inceleyebilirsiniz.

14 Şubat 2017
1.308 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara