Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

Her tür halıda etkili çözümler ile fatih halı yıkama kaliteli ve verimli sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Fatih Hakkında

Ankara’nın Sincan ilçesine bağlı olan mahallelerden biri olan Fatih Asaş yolu üzerinde yer almaktadır. Özellikle Türkiye’nin en büyük parkı olan Harikalar Diyarı mahallenin sınırları içerisinde bulunmaktadır. Eğitim alanında da gelişen ve ulaşım için farklı seçenekler sunan mahalleye karayolu nedeni ile oldukça hızlı ulaşım sağlanmaktadır. mahallede yoğun olarak işçi ve memur kesimi yer almaktadır.

Geniş yüz ölçümü ile ilçenin en dikkat çeken mahallelerinde biri olarak da bilinmektedir. Sosyal alanları ile halkın gezmek istediği bölgelerden de  biri olarak kalabalık bir nüfusa da sahiptir. Halı, koltuk, yatak ve yorgan gibi farklı eşyaların yıkanması için halı yıkama fatih firması etkili çözümler ile hizmet vermektedir.

Fatih Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Fatih Halı Yıkama

Halı yıkama işlemlerinde uzman ekibimiz yaptığımız çalışmalar sayesinde daha temiz ve hijyenik kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Antibakteriyal ürünler ile yapılan yıkama işlemi sayesinde halılarda bulunan bakterilerin yok edilmesi sağlanmaktadır. Yıkama işleminin ardından durulama işlemi bol su ile yapılarak şampuan kalıntısı kalmayacak şekilde sonuç alınır. Kurutma işlemi sonrasında paketlenen halılar adreslere teslim edilmektedir.

Fatih Koltuk Yıkama

Koltuklarınızı uzun süre kullanmak istediğinizde temiz kalmasını sağlamak için uzman hizmetlerimizden yararlanarak yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Yerinde yapılan yıkama işlemi sayesinde koltukların taşınmasına gerek kalmadan adresinize gelen ekip tarafından otomatik makineler ile burada işlem yapılır. kullanılan kaliteli malzemeler daha yüksek kalitede sonuç almanıza yardımcı olduğundan koltuklarınızda etkili temizlik yapılır.

Fatih Yatak Yıkama

Aldığınız yatakları uzun süre kullandıktan sonra kirlenmesi durumunda yeni yatak almak yerine yıkatarak bu şekilde daha uzun ömürlü kullanıma sahip olabilirsiniz. Fabrika içerisinde yıkanacak olan halılarınız bitkisel şampuanlar ile kimyasal olmadan yıkandığı için daha sağlıklı sonuçlar alınmaktadır. Her tür yatak için aynı şekilde yıkama işlemi adresinizden alınan halıların yıkanarak yeniden adresinize teslim edilmesini sağlamaktadır.

Fatih Yorgan Yıkama

Yorganların devamlı kullanımı nedeni ile özellikle daha hızlı kirlenmesi durumunda yıkama işlemi yapılarak daha temiz kullanılması sağlanmaktadır. yapılacak yıkama işlemlerinde kullanılan bitkisel ürünler yorganlarınızın vücuda temas etmesi halinde sorun yaşanmadan daha sağlıklı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Halı, yorgan, yatak, koltuk gibi farklı ürünlerde fatih halı yıkama firmaları arasında firmamız uzman ekibi ile çalışmalarını yürütmektedir.

Fatih Battaniye Yıkama

Battaniye yıkama işlemlerinde kullanılan otomatik makineler battaniyelerinizin daha temiz ve profesyonel bir temizlik ile yıkanmasını sağlar. Bu alanda yıllardır verdiğimiz hizmetler ile en iyi sonucu alacak şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Son sistem teknolojinin kullanıldığı fabrikamız için yeterli kapasite ile her zaman yüksek kalitede hizmet verilerek daha temiz kullanım için uygulama yapılmaktadır.

 Ertaman halı yıkama firmamızın diğer hizmet bölgeside Sincan halı yıkama bölgesidir.

12 Ocak 2017
998 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara