Etimesgut Halı Yıkama

Etimesgut Halı Yıkama

Etimesgut halı yıkama firması olarak müşterilerimize profesyonel halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Kurumsal web sitemizden ya da çağrı merkezimizden bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Müşterilerimize verdiğimiz halı yıkama hizmetinden aşamalarından ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.  Etimesgut en iyi halı yıkama firması olarak sormak istediğiniz sorular hakkında bize ulaşabilir veya randevu alabilirsiniz. Randevu günü ekibimiz adresinize gelip halılarınızı inceleyerek size bir fiyatlandırma yapacaktır.

Yüksek Kalitede Halı Yıkama

Müşteri kabul ettiğinde halı türlerine göre ayrılarak sayılır. Ekibimiz halılarınızı teslim aldığında üzerinde adınızı ve bilgilerinizin olduğu makbuz teslim edilir. Müşterilerimizden bu makbuzu halıyı teslim ederken çalışanımıza göstermeleri gerektiğinden özenli bir şekilde sağlamalarını istemekteyiz. Halılar müşteriden teslim alındıktan sonra her halının üzerine suya dayanıklı özellikteki kağıtlara müşterinin adı soyadı yazılarak firmamıza ait araca ekibimiz tarafından yüklenir. Diğer toplanan halılar ile araç günün sonunda halı yıkama Etimesgut firmamıza getirilerek ertesi gün gerçekleşecek yıkama işlemini bekler. Halılarınız alındığı günün ertesi günü kesinlikle yıkanmaya başlanır. Bu bazı durumlarda erken de gerçekleşebilir. Halılarınız asla diğer bir müşterinin halısıyla yıkanmaz. Teslim alınan halılar yapılan numara sırasına göre özel yıkama yerinde çalışanımız tarafından müşteri isteğine göre alınmış notlara bakılarak işlem uygulanır.

Profesyonel Halı Yıkama Ekibi

Profesyonel ekibimiz tarafından halılara bakılarak kontrol edilir. Halılar üzerinde eğer lekeler varsa lekenin türüne özel deterjan uygulanır. Deterjan uygulandıktan sonra halılarınız özel son teknoloji makineler ile özel devir ile fırçalama işlemi yapılır. Bu son teknoloji halı yıkama makinesi sayesinde halılarınız genel halı temizliği yapılmaktadır. Hem böylece halılarda bölgesel olarak temizlik de yapılmaktadır. Bu işlemden sonra halılar yüksek tazikli su ile durulanıp köpüklerinden arındırılır. Bu aşamada hem halılardaki lekelerin geçip geçmediği kontrol edildikten sonra eğer leke varsa  daha yoğun deterjanla temizleme işlemine devam edilir. Etimesgut ucuz halı yıkama firması olarak müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekteyiz.

14 Haziran 2017
928 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara