Eryaman Koltuk Yıkama Firması

Eryaman Koltuk Yıkama Firması

Yeterli zaman ve kullanım ile en iyi mobilyalarınız bile bir miktar aşınma ve yıpranma göstermeye başlar. Çizikler, lekeler yaygınlaştığında koltuklarınızda yaşlanma belirtileri meydana gelir ve değiştirmek veya yeniden döşemek istemek doğaldır, ancak bunu yapmak aslında maliyeti yüksek olmakla birlikte, genellikle fazla maliyetlidir. Neyse ki, iyi bir mesleki temizlik, eski kanepeleri ve mobilyaları masrafların bir kısmıyla hayata döndürebilir. Profesyonel koltuk temizleme birkaç harcama ile eski mobilyalarınızı yeni gibi hissettirebilir.

Mobilya Nasıl ve Ne Zaman Temizlenecek?

Mobilya, toz birikimine ve lekelere karşı oldukça duyarlı olduğundan, yarı düzenli olarak temizlenmelidir. Bu, liflerin parçalanmasını ve daha yüksek bir fiyatla özel olarak düzeltme yapılmasını gerektirecek deliklerin oluşmasını önlemeye yardımcı olacaktır. Sahip olduğunuz mobilyanın türüne bağlı olarak, onu en iyi durumda tutmak oldukça ucuz olabilir ve siz de kendi başınıza devam edebilmek için çok şey yapabilirsiniz.
Örneğin, koltukta çıkarılabilir kapaklar varsa, altı ayda bir yıkamadan herhangi bir güçlük çekmeden çalıştırılabilirler. Daimi kaplamalar veya deri ayrıca periyodik olarak vakumlandırılabilir veya yüzey tozu ve kirini gidermek için silinebilir. Lekeler ve derine gömülmüş kiri, muhtemelen ağır hizmet temizlik malzemeleri veya profesyonel bir döşeme temizleme hizmeti gerektirir.

Temizlik Kumaş Döşeme

Özellikle kanepeler ve koltuklar, zamanla yiyecek çöpleri, tozlar ve kiri biriktirir, deliklerin ve kalıcı lekelerin gelişmesini önlemek için düzenli bakıma ve bakıma ihtiyaç duyar. Kumaş döşeme üzerinde rutin bakım yapmak için, tüm yüzey alanını, aralıkları, minderleri ve yastıkları vakumlayın. Ayrıca, tozdan ve kirden arındırmak için periyodik olarak çıkarılabilir mobilya kapaklarını yıkama yoluyla çalıştırın. Mobilya üzerine ahşap detay varsa, özel bir temizleyicisiyle temizleyin.
Mobilya garantisi altındaysa, temizlemek için kullandıkları malzemeyi görmek için satıcıyı veya üreticiyi arayın. Ayrıca deneyimli bir koltuk temizleme şirketi kiralayabilirsiniz; Materyallerinize hangi çözümlerin uygulanması için uygun olduğunu bileceklerdir.
Mobilyanızdaki etiketler size ve temizliğinizle ilgili olarak hangisini kullanmanız gerektiğini profesyonel temizleyicilere söyleyecektir. Eryaman koltuk yıkama firması olarak tüm koltuk temizleme işlemlerini doğru ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.

 

 

16 Eylül 2017
864 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara