Eryaman Koltuk Temizleme

Eryaman Koltuk Temizleme

Kullanıma ve zamana göre kirlenen koltuklar, derinlemesine temizlenir ve koltuğa işlenmiş kir yüzeyi tamamen temizlenir. Eryaman koltuk temizleme işlemleri 3 aşamadan oluşmaktadır ve bu işlemler kesin sonuç oluşturmaktadır.

3 Aşamada Yıkama İşlemleri

İlk olarak, koltuk kumaşların analizi yapılmaktadır. Bu analizlerde kullanılan solüsyonlar, kumaşlarda farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle profesyonel ekibimiz koltuk kumaşlarını titizlikle en uygun ürünü seçerek işleme başlamaktadır. Bazı kumaşlarda bu analizler yapılmamaktadır. Eğer bu kumaşlara bu işlem yapılırsa kumaşta dalgalanmalara sebebiyet olacaktır. İkinci aşamada; Kirlerin kabartılması ve yumuşatılması gerekmektedir. Bu işlem için öncelikle kumaşın üzerine solüsyon uygulaması yapılmaktadır. Daha sonra özel bir karışım ile yapılan kimyasal maddemiz koltuk üzerine dökülmektedir ve bu karışım bir müddet bekletilmektedir. Bu kimyasal madde tamamen doğaldır ve asla koltuk kumaşınıza zarar vermeyecektir. Bu işlem sonrasında kirler kabarmaya ve yumuşamaya başlar. Bu sayede derinlemesine temizleme sağlanır. Bu işlem yapılmazsa kısa zaman sonra koltuğunuz tekrardan kirlenecektir. Bunun nedeni süngere bağlı olarak kirlerin yüzeye çıkmasıdır. Son aşamada, kirler yüzeyden alınmaktadır. Koltuğunuz yıkama işlemine hazır hale geldiğinde vakum ve basınçlı su ile yıkama işlemine başlanmaktadır. Bu işlemler bir veya birden fazla kez yapılmaktadır. Makine işlemleri sırasında berrak su ile temizlenir. Bu işlemlerde koltuğun temizlenmesi berrak su ile anlaşılmaktadır. Koltukta lekeler varsa yerel leke çıkarıcı ürünler kullanılarak yüzeyden temizlenme sağlanır.

Koltuklarınızı En İyi Şekilde Temizletin

Deri döşemeler için başlangıç ​​prosedürü, deri tahıllarındaki gömülü tozu ve kiri etkili bir şekilde fırçalamak ve çıkarmak için temizleme sistemimizle derinin şampuanlanması ile ilgilidir. Ardından deri döşeme, uzun yıllar kullanıldıktan sonra derinin çatlamasını önlemek için en iyi doğal krem ​​kullanılarak nemlendirilecektir.

 

Döşemeli mobilyalarınızı canlandırın, çirkin toprakları, lekeyi ve mikro organizmayı yok etmek ve bugün kapalı ortamınızda daha iyi hava kalitesinin tadını çıkarın! Bütüncül koltuk temizleme tedavimiz önde gelen mobilya perakendecileri ve üreticilerinin onaylarını ve tavsiyelerini aldı. Ankara  koltuk yıkama firması tüm sorunlarınızı anında çözmektedir.

16 Eylül 2017
812 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara