Eryaman Halı Temizleme

Eryaman en iyi halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama sektöründe yıllardır hizmet vermekteyiz. Ekibimiz halı yıkama konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti asla ödün veremeyeceğimiz çalışma prensiplerimizdendir. Halı yıkama işini profesyonel olarak yapmaktayız ve ekibimiz işini disiplinli bir şekilde yapan kişilerden oluşmaktadır. Halıların sağlık için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle işimizi en iyi şekilde son teknoloji halı yıkama makinalarını kullanarak yapmaktayız.

En Uygun Fiyatlara Halı Yıkanmakta

Siz de halı temizliğinizde hem uygun fiyat hem sağlıklı hijyenik temizliği ve ayrıca profesyonelliği arıyorsanız, Eryaman halı yıkama firması olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bize çağrı merkezimizden ya da kurumsal danışabilirsiniz. Eryaman ucuz halı yıkama firması olarak Ankara’da halı yıkama firmaları arasında en ön sıralarda yer almaktayız. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin desteği ile yıllardır halı yıkama sektöründe yenilenerek büyümekteyiz.

Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti

Eryaman halı yıkama firması olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktayız. Müşterilerimizin güvenini kazanmayı kendimize ilke edinmiş olduğumuzdan halı yıkama sektöründe lider olmayı başardığımıza inanıyoruz. Halı yıkama hizmetimiz iki aşamalı olarak sürmektedir. Her zaman yenilikçi ve profesyonel hizmetler sunan firmamız uzman ve deneyimli kadrosu ile müşterilerimizin ihtiyaçlarınıza en iyi cevap vermeye çalışmaktayız. Halılarınızı bize teslim ederek kaliteli ve güvenilir halı yıkama hizmeti alabilirsiniz. Halılarınız önce leke olup olmadığına göre gözden geçirilmektedir, lekeli olanlar lekenin türüne ve büyüklüğüne göre özel temizleyicilerle temizlenir. Leke profesyonel ekibimiz tarafından temizlendikten sonra özel halı yıkama alanında yarı ya da tam otomatik halı yıkama makineleri ile yıkanmaktadır. Durulama işleminden sonra özel kurutma alanında halılarınız kurumaya bırakılır. Halılar kuruduktan sonra özel paketleme işlemi yapıldıktan sonra müşterilerimize teslim edilir.

10 Eylül 2017
1.013 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara