Eryaman Battaniye Yıkama

Eryaman Battaniye Yıkama

Isınmak için kullandığımız battaniye çeşitlerinin bazı dönemlerde temizlenmesi gerekir. Kış ayı boyunca kullanım durumları düşünüldüğü zaman yeni mevsime girmeden önce genel bir temizlik amaçlı  battaniye yıkama hizmeti veren firmamıza gönderilmesi gerekir. Ev içerisinin de iyi bir şekilde havalandırılması gerekir. İnsan derisi üzerinden dökülecek olan deride yaşamayı seven mikroorganizmalar battaniyenin dibinde bulunmaktadır. Gözle görülmemesinden dolayı bu mikroorganizmalar önemsenmese de ileride büyük bir sağlık sorunlarına yol açabilmektedir.

Battaniyeler Nasıl Yıkanır?

Battaniye yıkama uygulamaları için firmamız başvuru yaptığınız zaman ilk olarak topluca sizin adresinizden battaniyeleriniz alınır ve yıkama merkezine gönderilmektedir. Yıkama alanı içerisinde battaniyelerin cinsine göre teknolojik makinelerde detaylı işlemden geçmektedir.

Yıkama işleminden önce battaniyenin tozları alınır ve sonra ise cinsine göre bir deterjan temizliği uygulanmaktadır. Battaniyeler de kendi arasında hassasiyet derecesi bakımından farklılık gösterebilmektedir. Bazılarının cinsleri kolayca bozulmaktadır. Bu modellerin tüylerinde çok fazla dökülme olabilmektedir. Bazı modellerde ise daha dayanıklı olabilmektedir. Battaniyeler yıkandıktan sonra kendi özelliklerinden bir şey kaybetmeden temizlenir. Size teslim edildiğinde ise battaniyelerinizde hoş bir koku olur.

Ne Zaman Teslim Edilir?

Teslim zamanları Eryaman battaniye yıkama hizmetinden yararlanmak isteyen müşteriler için merak edilen konular arasındadır. Battaniye yıkama firmamız sizlerden battaniyeleri aldıktan sonra kısa sürede adreslerinize teslim etmektedir.  Evinizden servisle battaniyeleriniz iyi bir şekilde paketlenerek alınır ve söylenen tarihte sizlere teslim edilir. Yıkama işlemleri bittiğinde ilk önce söylenen rakam sizlerden talep edilir. Dilerseniz ödemeyi kredi kartı ile kolayca yapabilirsiniz.

Uzun Süreli Battaniye Kullanımı

Eryaman battaniye yıkama firması olarak temizlik hizmetlerinde lider şirket olmaya devam ediyoruz. Dilerseniz battaniyelerinizi nasıl daha uzun süre kullanacağınızı bizlerden öğrenebilirsiniz. Bununla beraber battaniyeler üzerinde lekeleri geçirirken ilk müdahalede neler yapılması gerektiğini sizlere söyleyebiliriz. Battaniyelerin uzun süre kullanılması için;

  • Dokusuna zarar verecek ürünlerin hiçbir şekilde temas ettirilmemesi,
  • Belirli dönemlerde düzenli olarak havalandırılması,
  • Bir leke oluştuğu zaman lekenin uzun süre üzerinde durmaması
  • Taşıma sırasında battaniyeyi tamamen kaplayan bir paket olması
  • Ev içerisinde duruyorsa, mikroorganizma çıkmasını önlemek için naftalin gibi ürünlerin kullanılması gerekir.
17 Ağustos 2017
880 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara