Demetevler Koltuk Yıkama

Demetevler Koltuk Yıkama

Firmamız ve yumuşak mobilyaları yenilemek ve tamamen temizlemek için yoğun bir temizlik hizmeti sunmaktadır.

Yerinde temizlik alanındaki en son gelişmeleri kullanarak, koltuk kumaşlarını iyice ve profesyonelce en üst düzeyde özenle temizlemekteyiz. Yoğun, ancak nazik temizleme yöntemleri büzülmeye karşı garantilenir ve hasar veren kir ve tozun çıkarılması sadece görünümünü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda liflerin aşınmayla erken yaşlanmasını önler.

Firmamız yerinde koltuk temizliğinin bir parçası olarak, müşterilerimize varış saatlerini onaylamak için belirlenen günde yaklaşık 08.00’de bir teknisyenle iletişime geçilir. Teknisyen döşemeyi inceleyecek ve ağır kirlilik veya lekelenme alanlarını sizinle görüşecek – mobilyalar daha sonra herhangi bir leke ön lekelenmeden önce elle temizlenip önceden boşaltılmış olacaktır. Teknisyen en uygun temizleme sistemini seçer ve kapsamlı temizleme işlemi tamamlandıktan sonra kalan lekeleri, sonucu iyileştirmek için yeniden işler. Döşemeler, liflerin sapını ve görünümünü iyileştirmek için ekstremize edilmiş bir durulama ile de bitirilebilir.

Demetevler Koltuk Yıkama

Demetevler Koltuk Yıkama

Ayrılmadan önce, teknisyenlerimiz bitmiş sonuçlarını müşteriyle tamamen gözden geçirecek ve tamamen tatmin olduklarından emin olacak ve merkeze, kendi döşemelerinden memnun olduklarını onaylamalarını talep etmesini isteyeceklerdir.

Bir kez koltuk leke çıkarma, temizleme ve tekrar ellerinden gelen en iyi şeyleri arıyorlarsa, bunları tekrar hızlı kirlenmeye ve lekelenmeye karşı bir kumaş koruyucusu uygulayarak bu şekilde tutmaktayız. Profesyonel koltuk temizleme servisimiz hakkında bize bilgi verin ve talep edin.

Demetevler Koltuk Yıkama

Demetevler Koltuk Yıkama

Döşenmiş mobilyalarınızın lifleri içinde derin bir şekilde sıkışmış kiri ayırmaya çalışan milyonlarca minik kabarcığı düşünün böylece kolayca uzaklaştırabilmektedir. Güvenli ve toksik olmayan karbonatlı temizleme çözeltimiz, mobilyalarınızı daha taze, daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü bir temizlik için yeniden canlandırır. Sertifikalı döşeme temizleyicisi daha sonra, evinizdeki havadan sıkışmış olan kir, toz ve alerjenlerin yanı sıra temizleme solüsyonunu çıkarmak için uzmanlaşmış ekipmanları kullanarak ve mobilyalarınızı diğer alternatif temizlikten daha parlak, daha temiz ve daha sağlıklı bırakacaktır. Bu derin temizleme, daha sağlıklı temizleme yöntemi, döşemeli mobilya malzemeleri ile mükemmel bir şekilde çalışır. Demetevler koltuk yıkama firmamız müşterilerine en iyi ve en hızlı kaliteyi sunmayı amaçlamıştır.

 

16 Eylül 2017
817 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara