Çukurambar Koltuk Yıkama

Çukurambar Koltuk Yıkama

Yeni mobilya satın aldığınızda, genellikle satın aldığınızda bir kumaş koruyucusu olacaktır. Bu koruyucunun, lekelere ve normal yıpranmaya karşı koruma sağlayarak parçanın ömrünü uzatması amaçlanmıştır – ancak bu koruyucusu zaman içinde aşınır. Koruyucunun yeniden uygulanmasıyla, mobilyalarınızın güzelliğini, rengini ve canlılığını korumaya yardımcı olursunuz. Çukurambar koltuk yıkama firması tüm işlemleri doğru şekilde yapmaktadır.

Her döşeme temizlendikten sonra yeni döşeme koruyucusunun eklenmesini öneriyoruz. Bir döşeme koruyucusu kumaşınızı lekelerden koruyamaz, ancak bir leke koymadan önce bir dökülmeyi temizlemek için zaman sağlamalıdır. Temizleme seçeneklerini temsilcilerimizle görüşürken, firmamız döşeme koruyucu hakkında en sevdiğiniz mobilya parçalarının ömrünü uzatmanız konusunda sorun.

Hoş olmayan kokular bir mobilya parçasını bozabilir. Bu kokular-idrar, dışkılar, kusma, ekşi süt veya benzeri çeşitlerdir. Güçlü koku giderme cihazımız, kokusu olan organik maddeleri sindiren, mobilyalarınızı yeni bir hale getiren enzimlere dayanır. Çukurambar koltuk yıkama olarak müşterilere yüzde yüz güven vermektedir.

Memnuniyet Garantisi

Firmamız, müşteri memnuniyetinin başarıyı ölçmek için birincil yöntem olduğuna inanıyoruz. müşteri memnuniyeti, işimizi doğru yapmış olduğumuz anlamına gelir ve sunduğumuz hizmetlerin tamamında temizlik hizmetleri sunmak için her zaman gayret gösteririz.

Mükemmel hizmetin mükemmel çalışanlar tarafından verildiğini biliyoruz ve bu nedenle öne çıkan çalışanları aramaya çalışıyoruz. Her yeni kiralama, profesyonel bütünlüğü sağlamak için iyice sorgulanır ve arka plan kontrol edilir. Yeni teknisyenler de çeşitli kumaş türlerinin temizliğinde ve işlenmesinde eğitim almışlardır. Harika işler yapan kalifiye çalışanlara olan bağlılığımız, tüm temizlik hizmetlerimiz için mevcut olan memnuniyet garantisinin arkasındaki güvenin üzerine yakıt verir. Garantimiz hakkında burada okuyun.

Unutmayın, tüm döşeme kumaşları farklıdır ve aynı şekilde temizlenemezler. Mağazada satılan gözcüleri kullanmadan önce, mobilyalarınızdaki etiketleri kontrol edin. Mobilya üreticileri şimdi temizleme kodlarıyla belirtilen etiketleri taktı. “W” ıslak temizlenebilir, “S” solvent temizliğinde, “W / S” ıslak veya solvent temizliği anlamına gelir ve sonunda “X” sadece kuru vakum anlamına gelir. Bu tür kumaşlarda hiçbir şekilde temizleme maddesi kullanılmaz. Genellikle, mobilyanın bulunduğu yere, kullanıma ve kirlenmeye bağlı olarak temizleme her 1 ila 2 yıllık kullanım için yapılmalıdır. Temizlemeden önce teknisyene kendiniz herhangi bir gözlük veya süpürge kullandıysanız ya da parça tekrar dağıtılırsa mobilyanın kaç yaşında olduğunu söylemelisiniz. Çukurambar koltuk yıkama fiyatları için telefonla iletişime geçin.

 

 

16 Eylül 2017
871 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara