Cafe Sandalyesi Yıkama

Cafe Sandalyesi Yıkama 

Gıda üzerine faaliyet gösteren ve çok sayıda sandalyenin yer aldığı işletmelerde temizlik konusu için yardıma ihtiyaç olabiliyor.  Tıpkı halılarda olduğu gibi zaman ve yorgunluk açısından sorun yaratacağından profesypnel bir firma ihtiyacı doğmakta. Sözgelimi tüm sandalye tiplerinin temizliği için Eryaman cafe sandalyesi yıkama işlemi talebinde bulunabilirsiniz. Müşterilerinizin mekândan daha memnun kalmaları, genel hijyen kurallarına uyum sağlamak, dekoratif açıdan iyi izlenimi vermek ve daha da önemlisi sağlıklı bir ortam yaratmak adın bu işlemlerden yararlanabilirsiniz.

Toplu Sandalye Yıkama

Bir ya da birkaç kişinin 100-150 civarı sandalyeyi temizlemesi hem temizliğin kalitesi hem de zamanlama konusunda sorunlara neden olabilir.  İşin uzmanın başvurduğunuzda hem zamandan hem de nitelikli temizlikten yararlanmış olursunuz.  Bunun için özel geliştirilen sistem sayesinde sonuca kısa sürede ulaşılması ve kaldığınız yerden kolayca devam etmeniz mümkün hale gelecektir. Tabi mekân açısından kafe tarzı yerlerle sınırlandırmamakta da yarar var.  Bir düğün organizasyon firmasıysanız ve elinizde toplu sandalyeler hazırlanmak üzere bekliyorsa, temizlik aşamasında yüzlerce ürünü temizletebilirsiniz. Hizmeti istediğiniz şekilde alabilir, görsel açıdan ideal sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Özel Cihazlarla Etkili Çözüm

Sandalye lekeleri bazen kalıcı ve inatçı olabilir. Bunun için en etkili çözüm ürüne özel leke çıkarıcı cihazlardır. Gerekli leke çıkarıcıların da kullanımı sonrasında cafe sandalyesi yıkama işlemleri istediğiniz sonuca ulaşacaktır. Şayet sandalye yüzeyinde kumaş, bez, vs. varsa bunların temizliği ayrıca gerçekleşmelidir. Gövde kısımlarının temizliğindeyse cihazlar etkisini hemen hissettirir. Yüzeyde oluşan leke her ne olursa olsun güvenle geçirilecektir. Bu sayede hafif eskiyen sandalyeleriniz tıpkı yeni almış gibi görünecektir. Tabi bu dekorasyona da olumlu anlamda etki eder.

Malzeme Güvenliği Önlemi

Sandalyenin üretim malzemesi her zaman aynı değildir. Bazısı ahşaptan, bazısı dayanıklı alüminyum vs. malzemeden bazıları da plastikten üretilir. Temizlik işlemlerinde her malzemenin beklediği hassasiyet dikkate alınır.  Mobilyalara uygulanan işlemle plastiklerin temizliğinde yapılan işlemler ayı olmayacaktır. Ahşap çeşitlerinde daha hassas temizleme yöntemleri bulunur. Demir- alüminyum gibi malzemelerde de ıslaklık bekleme süresine dikkat edilir. Tüm hizmetlerde olduğu gibi cafe sandalyesi temizleme işlemlerinde de farkı hissedebilirsiniz.

14 Şubat 2017
1.598 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara