Beytepe Koltuk Yıkama

Beytepe Koltuk Yıkama

Döşeme ve mobilya eşyalarının tekrar yeni gibi görünmesini ister misiniz? Temiz bir kanepe ya da koltuk oturmasını kim istemez ki! Mobilya öğelerinizin her birinin çok fazla kullanıldığını ve elyafların üzerine kir, vücut yağı ve gres birikimi oluşturduğunu ve daha fazla kir çektiğini biliyoruz. Döşemenizin sert kimyasallar veya sabunlar olmadan doğru şekilde temizlenmesini istiyoruz. Beytepe koltuk yıkama olarak koltukları doğru şekilde temizlemekteyiz.

Temizlemeden önce döşemeniz kötü görünene kadar beklemeyin. Döşemelerin çoğu, halınıza göre neredeyse leke karşı dayanıklı değildir. Halıya kötüye gidebilir ve bazen mucizeleri temizlemekten alabilirsin. Ancak döşeme aynı olmayabilir. Çoğu döşeme pamukludur. Temizlemek için fazla beklerseniz döşemenizde aynı şey olabilir. Bu yüzden kötüleşmeden önce hemen temizlemeniz gerekmektedir.

Özel Kumaşları Temizliyoruz

En hassas döşemeli kumaşlar bile temizlenebilir. Nitelikli teknisyenler döşeme temizleme alanında teftiş temizlik ve onarım sertifikası enstitüsü tarafından sertifikalandırılmıştır. Bu eğitim belgelendirme sırasında, her türlü özel kumaşın uygun şekilde nasıl test edileceğini ve temizleneceğini öğrendiler. Beytepe koltuk temizleme firması profesyonel kadrosuyla işlemleri gerçekleştirmektedir.

Önce kumaşın nem ile temizlenip temizlenmediğini test ediyoruz. Bu, döşemenizin en iyi şekilde temizlenmesine karar vermemize yardımcı olacaktır. İdeal olarak, buharlı temizleme veya düşük nem, bir kumaşın temizlenmesi için daha iyi bir yoldur. Test, döşemenizin nemle baş edemediğini kanıtlarsa, kumaşınızı kuru temizleyeceğiz. Veya döşemeniz nem ile ilgili potansiyel bir problem oluşturuyorsa, çok düşük bir nem temizleme yöntemi uygulayabiliriz. Durum ne olursa olsun, döşemeli kumaşlarınızı profesyonelce ve güvenle temizleyeceğiz.

 Kumaş Koruyucu

Döşemeli kumaşlarınız temizlendikten sonra, profesyonel kumaş korumamızı öneriyoruz. Bu, lifler ve topraklar arasında görünmez bir engel oluşturacaktır. Döşemeli kumaşları leke tutmaz hale getirmezken daha uzun süre temiz tutmaya yardımcı olur. Ve bir dahaki sefere lekeleri veya dökülmeleri çıkartılmasını daha kolay hale getirir.

Evet, perdelerinizi temizleyebilirsiniz! Perdeleriniz küflü veya pis görünüyorsa perdelerinizi temizlememizi sağlayabilirsiniz. Profesyonel kumaş temizleme işlemi, toz ve toprağın birikmesini önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, evinizde veya ofisinde yıllar boyunca pişirme, toz, duman ve diğer kapalı hava kirliliğinden kaynaklanan kıvrımlarınızı tazelemenize yardımcı olur. Beytepe koltuk yıkama cazip ücretlerle yapılmaktadır.

16 Eylül 2017
789 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara