Beysukent Koltuk Yıkama

Beysukent Koltuk Yıkama

Kumaş mobilyalar kiri hızlı bir şekilde gösterir. Döşemeli mobilyaları temiz tutmak kumaş ve mobilyaların ömrünü uzatacaktır.

Firmamız profesyonel teknisyenleri, tüm kumaş türleri ve farklı kirlilik seviyeleri için doğru döşeme temizleme sistemini seçmede uzman kişilerdir.

Firmamız servisi döşemeli mobilyalarınıza hiç zarar vermeden kirlenmeyi önler. Diğer şirketlerin girişiminde bulunmayı reddedeceği döşemelik kumaş sıklıkla başarıyla temizlenebilir.

Tüm döşeme temizliği için teknisyenlerimiz, özel olarak tasarlanmış ürün, ekipman ve yöntemlerini her adımda kullanmaktadır; İlk temizleme işleminden yumuşak mobilyalarınıza en uygun ıslak veya kuru temizleme sistemini seçmek. Beysukent koltuk yıkama fiyatları uygun şekilde temizlenmektedir.

Döşemeniz İçin Yeni Bir Koruma Türü

Döşemenizi koruyun benzersiz kumaş koruyucuları ile temizlenir. Firmamız zemine dirençli ve leke tutmayan özelliklerinden değil aynı zamanda aileniz için zararlı bakteri ve virüslerden koruyan benzersiz özelliklerinden de yararlanın. Daha fazla bilgi edinmek veya ücretsiz herhangi bir yükümlülük teklifi talep etmek için Beysukent koltuk yıkama işletmemizi bulun.

Döşemeli mobilyalarda da harikalar yaratmak için halıların derin, sağlıklı, temiz olmasını sağlamak için kullandığımız aynı çevre dostu karbonlu temizleme çözümünü kullanıyoruz. Bu, mobilyalar için temizleme işlemi, tüm aileniz için güvenli, daha hızlı kurur ve yeniden yıpranmaya dirençli olduğu anlamına gelir.

Döşenmiş mobilyalarınızın lifleri içinde derin bir şekilde sıkışmış kir ve kiri ayırmaya çalışan milyonlarca minik kabarcığı düşünün böylece kolayca uzaklaştırabilirsiniz. Güvenli ve toksik olmayan karbonat temizleme solüsyonumuz mobilyalarınızı daha taze, sağlıklı ve daha uzun ömürlü bir temizlik için canlandırır.

 Döşeme Temizleyicileri

Profesyonel olarak eğitilmiş, sigortalı döşeme temizleme teknisyenlerimiz evinize geldiğinde, sorunlu alanları belirlemek için bir ön muayene ile başlarlar. Daha sonra özel döşeme temizleme ürünlerimizi ile gevşemesi için kumaşa uygulanır.

Ardından temizleme solüsyonuyla birlikte pisliği temizlemek için kapsamlı bir elyaf durulama ve ekstraksiyon basamağı izler. Daha sonra koltuk Koruyucu (opsiyonel) uygulaması öneriyoruz. Kumaş koruyucunun yeniden uygulanması, mobilyalarınıza koruyucu özelliklerin yeniden kazandırılmasına yardımcı olur, ömrünü uzatır ve bakımını kolaylaştırır. Muayene sonrası son muayene, müşteri memnuniyetini sağlamaya yardımcı olur. Garantili memnuniyet için koltuk yıkama işlemlerine güvenebilirsiniz.

 

23 Ağustos 2017
790 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara