Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Isınma aracı olarak kullanılan battaniyeler, belirli arlıklarla temizlik istemektedirler. Kış boyunca her gün kullanıldığı düşünülürse, yeni mevsime giriş öncesinde genel bir temizlik amaçlı battaniye yıkama işlemi gerekmektedir. Aslında bu genel temizliğin de öncesinde rutin tozunun alınması ve havalandırılması son derece önemlidir. İnsan derisinden dökülen deride yaşamayı seven akarlar, yastık, yorgan ve battaniye diplerinde de çokça bulunur. Gözle görülmedikleri için önemsenmezler ancak sağlık açsından son derece önemlidir.

Battaniyeleriniz Nasıl Yıkanır?

Battaniye yıkama işlemleri için başvuru yapıldığında öncelikle topluca sizin adresinizden alınır ve yıkama merkezine getirilir. Bu alanda battaniyelerin yapısına özel olarak var olan bir makineyle detaylı işlemden geçer. Öncesinde tozları alınır ve sonra da yapı özelliklerine göre bir deterjan uygulanır. Battaniyeler de kendi içlerinde hassasiyet dereceleri bakımından farklılık göstermektedir. Bazılarının yapısı kolay bozulurken ve tüylerinde çok fazla dökülme olabilecekken bazıları daha dayanıklı özelliklere sahiptir. Ürünler kendi özelliklerinden bir şey kaybetmeden yıkanır, durulanır ve kurutulurlar. Size teslim edildiğinde hoş bir koku olur.

 

Battaniyeleriniz Ne Zaman Teslim Edilir?

Teslim süresi Eryaman battaniye yıkama hizmetinden yararlanan müşteriler için merak edilen bir konudur. Firma sizden battaniyeleri aldıktan sonra en geç 3 gün içinde teslim eder.  Yani sizden servisle battaniyeler paketlenerek alınır, temizlenir ve belirlenen tarihte verilen adres yeniden bırakılır.  Ödemenin zamanı konusunda da teslim dönemi baz alınmaktadır.  Tüm işlemler bittiğinde ilk önce verilen rakam talep edilir. Kredi kartı ile ödeme mümkündür.

Battaniyeleri Uzun Süre KullanmaTeknikleri

Halı, koltuk ve battaniye yıkama firması olarak müşterilere verilen hizmetler yanında ekstra bilgilendirmeler de sağlanmaktadır.  Yani bir ürünü nasıl daha uzun süre kullanacağınız, lekeleri geçirirken ilk müdahale sırasında nelere dikkat etmeniz gerektiği gibi konularda ayrıntıları da öğrenebilir, danışma talebinde bulunabilirsiniz. Örneğin konu başlığı gereği battaniyelerin uzun süre kullanılması için;

  • Yapısına zarar verecek maddelerin temas ettirilmemesi,
  • Belirli aralıklarla havalandırılması,
  • Bir leke olduğu zaman üzerinde uzun süre bekletilmemesi
  • Bir yerden başka bir yere taşınırken onu tamamen kaplayan bir paket olması
  • Ev içerisinde bekletiliyorsa, içinde canlı oluşmasını önlemek için naftalin vs. gibi keskin kokulu bir parçanın olması önerilir.

Eryaman Battaniye Yıkama Fiyatlarımız

Battaniye Yıkama Fiyatları

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerini de inceleyebilirsiniz

Halı Yıkama

Koltuk Yıkama

Yatak Yıkama

Yorgan Yıkama

Yerinde Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Ofis Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Kreş Halısı Yıkama

http://www.eryamanhaliyikamaciniz.com/yurt-halisi-yikama.html

05 Şubat 2017
1.373 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara