Batıkent Halı Yıkama

Batıkent halı yıkama firması olarak halı yıkama konusunda müşterilerimize sorunsuz hizmet vermekteyiz. Batıkent en iyi halı yıkama fabrikası olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet verdiğimiz müşteri odaklı, istek, talep ve önerilere göre hizmette sınır tanımamaktayız.

En İyi Halı Yıkama Firması

Halı temizliğinin belli aralıklarla yapılması insan sağlığı için önemlidir. Halı Yıkama sektöründe uzun süredir faaliyetlerine devam eden Batıkent ucuz halı yıkama olarak koşulsuz müşterileri memnuniyeti ve sigortalı olarak halı yıkama işlemi yapmaktayız. Halıları müşterimizden aldıktan sonra karışmaması için öncelikle halıların her birinin üzerine su ile bozulmayan kağıt yapıştırılır. Bu nedenle halılarınızın karışması ya da değişmesi gibi bir sıkıntı asla yaşamasını. Halılar temizlenip kurtulup özel ambalajlama sistemimiz ile paketlendikten sonra ilk günkü alınmış gibi tekrar müşterilerimize teslim etmekteyiz. Ayrıntılı bilgi için bize web sitemizden ya da çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkama Makineleri

Halı yıkama makinelerimiz tam ya da yarı otomatik özelliklerdedir. Makinelerimizin teknik özellikleri için lütfen bizimle iletişime geçin.  Halı temizliğinde kaliteli ve doğal leke çıkarıcı temizleyiciler kullanmaktayız. Eğer halınızın üzerinde leke çıkarma İşlemi yapılacaksa lekenin türü ve alanına göre ve son teknoloji ürünü halı yıkama makineleri ile halılarınızda yer alan lekeleri kolayca çıkarırken halılarınızın renginde herhangi bir bozulma oluşturmaz. Müşterilerimize ücretsiz hızlı servis ile 7/24 iletişim sunmaktayız. Bunun dışında profesyonel halı temizleme hizmeti ile sigortalı olarak hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda dokuma kalitesine, tasarımına ve iplik uygulamasına zarar vermeyen şampuanlar ve temizlik ürünleri kullanılır. Halılarınız herhangi bir soruna karşı teslim alındığında sigortalanır olası herhangi bir sorun olduğunda firmamız tarafından müşterilerimiz asla mağdur edilmeden sorun çözülür. Halılarınızı teslim alırken müşterilerimize sipariş fişi vermekteyiz. Bu fişi halılar teslim edilene kadar müşterilerimizden özenle saklamalarını rica etmekteyiz.

 

Kaydet

09 Mayıs 2017
1.011 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara