Banka Halıfleks Yıkama

Banka Halıfleks Yıkama

Banka Halıfleks Yıkama

Ankara’nın her bölgesinde hizmet veren Eryaman halı yıkama firmamız ile ister kapıdan alarak kişisel halılarınızı yıkama da isterseniz mobil yıkama ekibimizle yerinde yıkama yaparak kaliteli hizmeti müşterilerimize sunuyoruz. Kurumsal firmalar olan bankaların zeminlerinde bulunan halıfleks döşemlerini yerinde yıkama hizmeti sunarak tüm zahmetten sizi kurtarıyoruz. Halıların ya da halıflekslerin kaldırılarak yıkama merkezine getirilmesine gerek kalmaksızın yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bankalarda Yerinde Yıkama

Bankalar insanların çok sık uğradıkları ve hizmet verdikleri zamanlarda yoğun çalışan yerlerdir. Banka zeminlerinde döşeli olan halıfleksler bundan dolayı hızlı tozlanır ve kirlenirler. Ayrıca çok insanın gelip gitti alan olduğundan mikrobik zararlılar açısından da oldukça sağlıksız ortamlar oluşur. Tüm bu olumsuz durumlardan banka halıfleks yerinde yıkama yapılarak temiz ve dezenfekte halılar ile hizmet sunabilirsiniz. Bankada müşterilerin akışını aksatmadan ve zeminde açık alan oluşturmadan etkin bir temizleme işlemi sunmaktayız.

Yerinde Halıfleks Yıkama Da Tecrübe

Mobil yerinde temizleme ekibimiz tarafından etkin ve hızlı sunulan hizmetimizin amacı müşterilerimizi memnun etmek ve onların müşterilerine en az rahatsızlık vermektir. Uzun yılların getirdiği tecrübe ile firmamız elemanlarının tecrübesi ile müşterilerinize en az rahatsızlık ile yıkama işlemi hızlıca yapılacaktır. Yıkama işlemi yerinde yıkama için özel halıfleks makineleri tarafından kaliteli temizlik ürünleri ve dezenfektan malzeme kullanılarak yapılacaktır. Yıkama işleminden sonra vakumlu kurutma işlemi uygulanarak kurutma işlemi gerçekleştirilip gelen müşterileriniz ayakları altında yeni yıkanmış ıslak bir halı olmasına izin vermemektedir.

Bankalarda Halıfleks Ortam Sınırlaması

Banka içerisinde yıkama işlemini tecrübeli mobil elemanlarımız tarafından gerçekleştirdiğimiz için halıfleksler de hiçbir sınırlama olmaksızın serili olan tüm alan yerinde kaldırmadan yıkanma ve durulama işlemi gerçekleştirilip hijyenik hale getirilir. İş yerlerinde serili olan bu tür halıların yıkanma sıklığı hakkında ekibimizden bilgi alabilirsiniz. Sıklıkla kullanılan bu tür kamusal alanlardaki halıfleksler hem görsel açıdan sıkıntı oluştururken hem de mikrobik canlıların çoğalma alanları haline gelip sağlığı tehdit edebilir. Yıkanacak alanın genişliğine göre gönderilen personel sayımızla birlikte işlerin hızlıca ve en temiz ve hijyenik şekilde halledilmesi önceliklerimiz arasındadır.

Banka Halıfleks Yerinde Yıkama Ücretleri

Kurumsal firmalarda banka yerinde yıkama işlemlerinde yüksek metrekareli yıkama gerçekleştirilmektedir. Bu işlemleri hızlandırabilmek ve müşterilerinize en az rahatsızlık vermek adına firmamız alana göre personel görevlendirerek ve yıkama makinesi kullanarak en hızlı etkili şekilde halletmektedir. Halıların kaldırılarak halı yıkama makinelerinde yıkanmaları ile yerinde yıkama işlemleri iş gücü aynı değildir. Halıfleks çeşitlerine ve kullanılan deterjanın kalitesini siz değerli müşterimiz tarafından belirlenerek yıkama işlemi gerçekleştirildiğinde gibi ücretlendirmeyi değiştiren kriterler mevcuttur. Kullanılan makinenin yıkama durulama kurutma gibi harici özelliklerinin kullanılarak personelimizin iş gücü harcaması gibi faktörlerde ücretlendirmeyi etkilemektedir. En doğru ve sizin isteklerinize uygun ücreti öğrenmek için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmetlerini de inceleyebilirsiniz.

11 Şubat 2017
1.129 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara