Bahçelievler Koltuk Yıkama

Bahçelievler Koltuk Yıkama

Bahçelievler Koltuk Yıkama

Temizleme işleminin ilk adımı, mobilyalarınızın üzerinde temizleme talimatları olabilecek etiketler olup olmadığını kontrol etmektir. Ayrıca, hangi temizlik yöntemini kullanmanız gerektiğini kolayca belirlemenizi sağlayan bir harf temizleme kodu ile etiketlenebilirler. Her bir temizleme yöntemini ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

Toz ve kir, kumaşın daha hızlı aşınmasına neden olduğundan, bir döşeme eki ile düzenli olarak vakumlama yapmanızı öneririz. Düzgün aşınmayı sağlamak ve uzun ömürlülüğünü artırmak için çıkarılabilir koltukları düzenli olarak temizlemeniz gerekir. Bazı tüy dökülmesi normaldir. Kumaş muhafazaları ve yastıklar arasında bir döşeme ilavesi ile vakumlama, tüylerin kumaşa çarpmasını önlemeye yardımcı olur. Sıkı (bağlı) yastıklar, kullanımla gerilir ve kırışır. Yüzeyi yumuşatarak ve fazla döşemeyi koltuğun kenarlarına veya sırtın içine sokarak görünümlerini kolayca geri yükleyebilirsiniz. Solmayı en aza indirgemek için, döşemeli mobilyalarınızı doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. Koyu renk kumaşlar ve pamuk gibi doğal elyaflar solmaya en yatkındır. Yılda bir profesyonel koltuk temizleme işlemlerini yaptırmak en iyi şekilde görünmesini sağlayacaktır. Su bazlı temizleme maddeleri veya su içermeyen çözücüler kullanıp kullanmayacağınızı seçebilir ve sadece önceki talimatları izleyebilirsiniz. Kir ve tozların oluşmasını önlemek için bu mobilyaları vakumla veya hafifçe fırçalamanız önerilmektedir

Temiz Döşemelik Kumaş Nasıl Temizlenir?

 

Kumaşı, desteğe veya dikişe zarar verebileceğinden temiz veya makine yıkama muhafazalarını kurutmayın. Büyük veya kalıcı lekeler için bir ev içi profesyonel koltuk yıkama firmasıyla temasa geçin. Bahçelievler koltuk yıkama firması olarak tüm işlemleri yapmaktayız. Spot lekeleri temizlemek için, tüm kumaşlarımızda güvenle kullanabileceğiniz firmamız en iyi şekilde temizleme işlemlerini yapmaktayız. En iyi sonucu almak için derhal lekeleri işlemden geçirin. Dökülme miktarını olabildiğince temiz, kuru ve beyaz bir bezle temizleyin. Lekelere az miktarda temizleyici uygulamaktayız. Aşırı doyumdan kaçınarak; kumaş desteğine veya minderlere zarar vermemekteyiz. Lekeyi dış kenarından merkezine doğru temiz, kuru ve beyaz bir bezle temizlemekteyiz. Temizleyiciyi yavaşça uygulamaya devam ederek ve leke artık bezin üzerine geçene kadar temizlemekteyiz. Bunun için birkaç girişim gerekebilir. Lekenin çoğunu mümkün olduğunca çıkardıktan sonra kalan temizleyiciyi kumaştan çıkarmaktayız.

 

23 Ağustos 2017
984 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara