Ayyıldız Halı Yıkama

Ayyıldız Halı Yıkama

Otomatik makineler ile Ayyıldız halı yıkama daha itinalı ve kaliteli çalışmaları ile hizmet vermektedir.

Ayyıldız Hakkında

Etimesgut’un geniş sınırlarında yer alan bir mahalle olduğundan bölgede halı yıkama Ayyıldız firması ile profesyonel hizmet sağlanmaktadır.

Ayyıldız Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Ayyıldız Halı Yıkama

Halı yıkama konusunda uzman olan ekibimiz ile her zaman daha itinalı çalışmalar yapılmaktadır. Halıların türüne göre yapılacak olan işlemler ile daha etkili çözümler bulunarak bu şekilde daha temiz olması sağlanmış olmaktadır. Adreslerden alınan halılar fabrikaya getirilerek bu şekilde süpürme işleminin ardından yıkama işlemine başlanmaktadır.

Islatma işleminin ardından tam otomatik makine içerisinde kullanılan kaliteli şampuan ile yıkama işlemi başlatılır. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından bol su ile yapılan durulama işlemi ile halı üzerinden kalıntı olmayacak şekilde durulaması yapılmaktadır. Kurutma aşamasında ilk olarak fazla suyun alınması ile güneş görmeyecek alanlarda yapılan kuruması sağlanır. Kuruyan halılar paketlenerek bu şekilde alındıkları adrese teslim edilir.

Ayyıldız Koltuk Yıkama

Yerinde yıkama yapılacak olan koltuklarda temizlenmesi için koltukların kumaşlarına göre şampuan seçimi yapılmaktadır. Bu sayede koltuklara zarar verilmeden yapılacak olan yıkama işlemi ile daha etkili sonuçlar alınarak güvenle kullanmaya devam edeceğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz. Koltuklarda tam otomatik makineler ile yapılacak olan yıkama işleminin ardından kurutma işlemi tam anlamı ile yapılacağından koltuklar daha uzun ömürlü kullanıma sahip olmaktadır.

Ayyıldız Yatak Yıkama

Yatakların daha uzun süre kullanımı için daha temiz olması gerekir. Kirlenmesi ve içerisinde bakteri taşıması durumunda oluşan sorunlar nedeni ile sağlıksız durumlar ortaya çıkmaktadır. Bu durum karşısında yataklarınızın daha kaliteli şekilde yıkanmasını sağlamak için profesyonel olarak verilen hizmetlerden yararlanarak daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Tek veya çift kişilik yataklara göre yapılacak olan yıkama işlemleri ile kısa sürede işlem yapılmaktadır.

Ayyıldız Yorgan Yıkama

Yorganlarınızı devamlı kullanırken özellikle sağlıklı kullanmak için temiz olmasını sağlamanız gerekir. Bu durumda yıkanması gereken yorganlarınızı evde yıkama yapamayacağınız için uzman ekip tarafından itina ile yıkanmasını sağlamak adına profesyonel yardım alabilirsiniz. Kullanılan bitkisel şampuanlar ile kimyasal kullanılmadan yapılan temizleme işlemi sayesinde devamlı temas halinde olduğunuz eşyalarda daha hijyenik ve sağlıklı kullanım elde edilebilir.

Ayyıldız Battaniye Yıkama

Battaniye kullananlar daha temiz kullanım elde etmek adına Ayyıldız halı yıkama firmaları arasında kaliteli sonuçlar alınmasını sağlayan firmamızı tercih edebilirler. Battaniyeler adresinizden alınarak fabrika da yapılan yıkama işleminin ardından kontrolleri yapılarak leke olması durumunda leke çıkarıcılar ile müdahale edilerek bu şekilde daha kaliteli temizleme işlemi yapılmaktadır. Battaniyelerin yapısına göre yapılacak olan işlemler uzmanlar tarafından belirlenmektedir. Bu şekilde yapılan temizleme ve kurutma işleminin ardından paketlenerek teslimatı yapılmaktadır. Bu sayede daha kısa sürede temiz battaniyelerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Halı yıkama Eryaman sitemizin diğer bir hizmetn bölgeside Elvan halı yıkama hizmetidir.

 

06 Ocak 2017
1.500 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara