Ayrancı Koltuk Yıkama

Ayrancı Koltuk Yıkama

Özel olarak sahip olunan Ayranç koltuk yıkama, Ankara’nın her yerinde satılan koltuklarını en iyi şekilde temizlemektedir. Şirketimiz, yastıkların ve kumaşların bakımı ve temizliği konusunda tavsiyelerde bulunur.

Er ya da geç, bazı yiyecek, içecek veya başka bir öğe koltuğunuzu lekeleyebilir. Şirket, herhangi bir sıvı lekenin bir kerede bir kağıt havluyla silinmesini öneriyor. Satıcı tarafından önerilen leke temizleme çözeltisi kullanın ve çözümü beyaz pamuklu bir bez üzerine koyun. Önce bezi nemlendirin ve temizleyiciyi kumaşa koymayın. Dışarıdan lekeli alanın ortasından hafifçe tutun. Kalan köpüğü silin ve alanı kurutmak için bir saç kurutma makinesi kullanın. Ayrancı koltuk yıkama olarak tüm profesyonel temizleme işlemlerini yapmaktayız.

Güvenilir Koltuk Yıkama Firması

Firmamız, müşterilerin yastıkları kendi başına ya yıkayarak ya da kuru temizlenmiş malzemelerle temizlemelerini tavsiye etmez. Şirket, temizlik gerektiği zaman minderleri bir mobilya temizleme mesleğine getirilmesini öneriyor. En iyi sonuçları elde etmek için koltukların her iki haftada bir vakumlamasını ve kumun solmasına neden olan güneş altında bırakmamasını önerir. Müşteri minderleri bizzat temizlemeliyse, şirket su bazlı veya köpüklü bir temizleme ürünü kullanmanızı önerir. Minderlerde asla çamaşır suyu kullanmayın. Ayrancı koltuk yıkama firması olarak tüm koltuk yıkama işlemlerinizi yapmaktayız.

Mikrofiber mobilya üzerindeki tüm lekeleri temizlemek için kullanılabilecek çeşitli teknikler vardır. Bu tekniklerden birini veya birkaçını denemekten çekinmeyin, ancak kumaşın hasar görmeyeceğinden emin olmak için herhangi bir leke çıkarma tekniğini kullanmadan önce daima küçük, göze çarpmayan bir alanı test edin.

Firmamız ürünlerinin her birinin temizleme kodları vardır. Tümü profesyonel temizlik hizmetlerini önermekle birlikte, şirket bazı müşterilerin yastıkları kendileri temizlemeye teşebbüs edeceğini kabul etmektedir. Ürün WS olarak etiketlenmişse, müşteri döşemelik veya hafif deterjanlar için özel olarak formüle edilmiş şampuan kullanabilir. W kodu olan öğeler, temel kir atılması için hafifçe fırçalanabilir veya köpük ile su bazlı bir temizleyiciden spot temizlenebilir. S kodu maddeleri, su içermeyen bir temizleyici ile spot temizlenmelidir. Üründe bir X kodu varsa, fırça veya vakum dışında herhangi bir temizleyici kullanmayın. Ayrancı koltuk yıkama fiyatları için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

23 Ağustos 2017
785 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara