Atakent Halı Yıkama

Atakent Halı Yıkama

Son sistem makineler ile Atakent halı yıkama daha kaliteli hizmet almak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Atakent Hakkında

Etimesgut geniş bir ilçe olduğundan sınırları içerisinde bulunan halı yıkama Atakent fabrikası ile daha etkili sonuçlar alınmaktadır.

Atakent Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Atakent Halı Yıkama

Halılar evde sağlıksız ortamlar oluşmasına neden olabilir. Zaman içerisinde biriken tozlar, kalıntılar ve bakteriler nedeni ile istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Daha temiz ve hijyenik kullanım için profesyonel olarak temizlenmesi gerekir. Fabrikamız içerisinde kullandığınız son sistem teknoloji sayesinde her halı türüne ve dokusuna göre temizlenir. Kullanılan şampuanlar ve leke çıkarıcılar ile daha etkili çözümler bulunarak halılar daha temizlenmiş olunur. Halılar teslim alındıktan sonra süpürme işlemi ile üzerindeki toz ve kalıntılar alınarak ıslatma işlemine başlanır. Şampuan ile yıkama işlemi otomatik makinelerde yapılarak ardından bol temiz su ile durulama işlemi yapılır. Fazla su alındıktan sonra kurutma işlemi güneş görmeyen kapalı alanlarda yapılarak kuruyan halılar poşetlenerek adreslere teslimatı yapılır.

Atakent Koltuk Yıkama

Yerinde yıkama işlemi ile koltuklarını temizletmek istediğinizde tam otomatik makineler ile adresinize gelen ekip tarafından temizleme işlemi itina ile yapılmaktadır. Koltukların kumaşlarına göre yapılacak olan temizleme işleminde farklı ürünler kullanılarak daha etkili sonuçlar alınmaktadır. Yıkama işleminin ardından koltukların tam olarak kurutulması sağlanarak bu şekilde içerisinde su kalmadan daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunması sağlanmaktadır.

Atakent Yatak Yıkama

Yatakların kirlenmesi durumunda içerisinde biriken bakteriler nedeni ile sağlıksız bir ortam oluşur. Bu durumda özellikle uzman ekip tarafından en iyi şekilde yapılacak temizleme işlemi ile yatakların tam olarak temizlenmesi sağlanmış olunur. Adresinize gelinerek alınan yataklar fabrikada temizlenerek yeniden adresinize teslimatı yapılmaktadır. İçerisinde su kalmayacak şekilde kurutma işlemi yapılacağından yatakların dokusuna zarar verecek suyun uzaklaştırılması sağlanmış olunur. Bu durumda yataklar daha uzun ömürlü olarak temiz bir şekilde kullanılmaya devam edilir.

Atakent Yorgan Yıkama

Yorganların evde yıkanması pek mümkün olmadığından kış boyunca devamlı kullandığınız yorganlarının temizlenmesi için uzman hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Büyük makinelerde kaliteli malzemeler ile yapılacak olan yıkama işleminde tam temizleme yapılacağından daha hijyenik sonuçlar alabilirsiniz. Yorganların yapısına zarar vermeyecek şekilde yapılan yıkama işleminin ardından daha kaliteli kullanım elde edilebilir.

Atakent Battaniye Yıkama

Battaniyeler devamlı kullanıldığından kirlenmesi durumunda yıkaması da kurutması da zor olacağından Atakent halı yıkama firmaları arasında hizmet veren firmamız her zaman kaliteli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Battaniyeler adresinizden alınıp fabrikada yıkandıktan sonra kurutularak bu şekilde paketlenmektedir. Kısa sürede yapılacak olan işlemlerde battaniyelerin yapısına ve renklerine zarar vermeyecek şekilde işlemler yapılmaktadır. Bu sayede

Eryaman halı yıkama firmamızın diğer hizmet bölgeside Elvankent halı yıkama bölgesidir.

03 Ocak 2017
1.690 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara