Altay Halı Yıkama

Altay Halı Yıkama

Daha etkili ve hijyenik sonuçlar için Altay halı yıkama uzman ekibi ile sizlere yardımcı olmaktadır.

Altay Hakkında

Etimesgut da yer alan mahallenin halı yıkama ihtiyacını karşılamak için halı yıkama Altay firması ile hizmet verilmektedir.

Altay Maxvera Halı Yıkama Hizmetlerimiz

Altay Halı Yıkama

Halı yıkama firmamız ile her türlü halınızı uzman ekibimiz ile yıkayarak daha kaliteli kullanım elde etmenize yardımcı oluyoruz. Adresinizden alınan halılar fabrikamızda yıkanabildiği özellikle kurumsal alanlarda yerinde yıkama ile daha hızlı sonuç alınabilir. Tam otomatik yıkama makineleri ile yapılan çalışmalar sayesinde her zaman daha kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Fabrikada yapılan yıkama işlemlerinde kullanılan antibakteriyal şampuanlar sayesinde halıların içerisinde bulunan bakterilerden yok edilir. Yıkama öncesinde süpürme işlemi ile halıların üzerindeki kalıntılar ve tozlar alınır. Ardından yıkama, durulama ve kurutma aşamaları sırası ile uygulanır. Güneş ışığı görmeyecek şekilde yapılan kurutma işleminin ardından paketlenen halılar adrese teslim edilir.

Altay Koltuk Yıkama

Yerinde yapılacak olan koltuk yıkama işlemi ile koltuklarınız ilk gün ki gibi temiz hale getirilir. Otomatik makineler ve kaliteli şampuanlar ile yapılacak işlemlerde uzman ekibimiz ile yapılan daha etkili temizlik yapılacağından koltuklarınız zarar görmeyecek şekilde daha uzun ömürlü kullanım elde edilebilir. Koltukların kumaşlarına göre yapılacak olan yıkama işleminin ardından kurutma işlemi tam anlamı ile yapılacağından yapısına zarar verilmeden sonuç alınır.

Altay Yatak Yıkama

Yataklarınız devamlı kullanım nedeni ile kısa zamanda kirlenir ve içerisinde barınan mikroplar nedeni ile sağlığınızı tehdit edebilir. Bu durumda yatakların evde yıkanması mümkün olmadığından fabrikamız içerisinde daha etkili şekilde yıkama işlemi yapılarak daha kaliteli sonuçlar almanız sağlanır. Yataklarda kullanılan bitkisel şampuanlar ile daha hijyenik ve sağlıklı sonuçlar alınır. Tam olarak kurutma işlemi yapılacağından yataklarınızın dokusuna zarar vermeden daha uzun süre kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Altay Yorgan Yıkama

Yorganlar büyük boyutları nedeni ile evdeki makine içerisinde yıkanması mümkün olmayan ürünlerdendir. Bu nedenle profesyonel olarak temizlenmesi için fabrikamız içerisinde bulunan son sistem donanımlı makineler ile daha etkili temizleme işlemi yapılmaktadır. Yorganlar adresinizden alındıktan sonra fabrikamızdaki makineler içerisinde yıkama, durulama ve kurutma işlemi yapıldıktan sonra paketlenerek yorganlar alınan adreslere teslim edilmektedir.

Altay Battaniye Yıkama

Kış boyunca kullanacağınız battaniyeleri daha temiz kullanmak için bu konuda uzman ekibimiz ile verdiğimiz hizmetlerden yararlanarak daha kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Firmamız Altay halı yıkama firmaları arasında uzman kadrosu ile her zaman doğru işlemler ile başarılı sonuçlara alınmasına yardımcı olmaktadır. Battaniyelerde yıkama işlemi makineler içerisinde yapıldıktan sonra güneş görmeyecek şekilde kurutma işlemi yapılarak dokusuna ve rengine zarar vermeden işlem yapılmaktadır. Her dokuya uygun şampuan ve leke çıkarıcılar ile itinalı çalışma yapılır.

Halı yıkama Eryaman firmamızın diğer bir hizmet bölgeside Etimesgut halı yıkama hizmetidir.

05 Ocak 2017
1.307 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara