Alaçatı Koltuk Yıkama

Alaçatı Koltuk Yıkama

Alaçatı Koltuk Yıkama

Salon takımınızı profesyonelce temizlemek veya kimyasal ürünler kullanmak oldukça pahalıdır. Firmamız olarak, bir salonlarınızdaki koltukları kimyasal madde kullanmadan nasıl temizleneceğini keşfettik. Salonunuzu temizlemek için kullandığınız ürünler, bulunduğu salonun türüne ve kirliliğinin (ör. Lekeler, kir izleri veya başka nasties varsa) bağlıdır. Teknisyen sahip olduğunuz döşeme türünü belirlemek için öğeyi incelemekteyiz. Maddeyi asıl kuru temizleme için hazırlamak için mevcut lekeleri ön muamele edecektir. Ön işlemden sonra, döşemecilik teknisyeni koltuğunuzun her yerinde kuru bir solvent uygulayacak ve dönen fırçalı bir makineye sürtünecektir. Alaçatı koltuk yıkama firması olarak tüm işlemleri pratik bir şekilde yapmaktayız.

Kuru Köpük Döşeme Temizleme

Döşeme özenle fırçalanır ve vakum ile temizlenir. Biriken kirin gevşemesi için ön şartlandırma spreyi uygulanır. Ürün, özel bir temizleme köpüğü ile kaplanır ve oturması için bırakılır.
Köpük kaplama yaklaşık on dakika içinde sertleşir. Daha sonra kristalize edilmiş madde güçlü bir elektrikli süpürge ile çıkarılır. Kurutulmuş köpük çıkarıldıktan sonra, yaklaşık bir saat boyunca kullanabileceksiniz. Alaçatı koltuk yıkama işlemlerini detaylı bir şekilde görebilmek için internet sitemizi kontrol edebilirsiniz.

Deri Döşeme Temizliği

Bir kez daha hizmet durumunu ve döşeme teknisyeninin ne ölçüde temizleyebileceğini belirlemek için ürünün kapsamlı bir denetimi ile başlar. Ardından görünmez bir deri yamasını test eder. Testten sonra, teknisyen kumaşın her yerine bir köpük derisi temizleyicisi uygulayacaktır. Birkaç dakika içinde tüm kirleri etkili bir şekilde emer. Daha sonra temizleme solüsyonunu çalıştırmak için yumuşak bir fırça kullanacaktır. Sonunda, parçayı pamuklu bir bezle siliyor olacak. Döşeme mükemmel temizlendiğinde, teknisyen bir deri gençleştirici uygulayacaktır. Gençleştirici solüsyon kuruyana kadar 1 ila 2 saat sürer.

Buna ek olarak, özel leke çıkarıcılar ve çatlak dolgu maddeleri ile deri döşemeciliğini biraz tamir edebiliriz. Bununla birlikte, size en iyi neyin nasıl bir çözüm olacağını belirleyebilmemiz için döşemenizin bir resmini bize göndermeniz gerekmektedir. Döşemelik kumaşlarda, pamuklu, naylon, polyester, rayon ve yün karışımlarına ince deri ve ustaca eşleşen kumaşlarını tamamen kendi kontrollerimiz tarafından temizlemekteyiz. Alaçatı koltuk yıkama fiyatları ve daha detaylı bilgi için bizle iletişime geçin.

 

23 Ağustos 2017
912 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Hemen Ara